Mrtví šampioni a nadcházející reworky!

0

V každém patchi přibývá a ubývá popularita šampionů. Někteří jsou hraní třeba 30 % her, ale jsou tady i tací, které můžeme nazývat doslova mrtvými.

Záleží na spoustu věcech, ale převážně je to kvůli tomu, že champion je zastaralý, jeho kit je nevyhovující anebo je po velkém nerfu. Mezi tyto mrtvé šampiony by se dali zařadit např. Azir, Evelynn, Urgot, Aatrox nebo třeba Kalista. Aatrox svůj mini-rework už dostal. Azira čeká již brzy mini-rework. Urgota a Evelynn v nejbližší době visual upgrade. Své místo v seznamu (mini) reworků našla i Kalista.

U Kalisty i Azira je problém celkem stejný. Ani jeden z nich není úplně slabý, ale oba jsou velmi těžcí. V dobrých rukou napáchají skutečné zlo, kity obou dvou z nich jsou unikátní, ale možná trochu moc silné.

Azir na lince je zlo. Pokud vás k sobě nepustí, může mít po celé lince postavené své vojáky a takto vás šikanovat. Kalista si k sobě někoho naopak pustit může a poté stále odskakovat, než vše nakonec obrátí proti svému útočníkovi.

Vyjádření Riotu ohledně Kalisty bylo podobné jako u Azira. Je potřeba čas na to, aby vše bylo dokonale připraveno. Balancovat takovéto šampiony není nic lehkého. Můžeme mluvit pouze o malém reworku, ale také je možnost, že bude Kalista kompletně přepracována.

Tak či tak, Riot si se vším určitě skvěle poradí. Nyní nás v blízké době čeká nový Urgot a Evelynn. Jsem zvědavý, jakým směrem se budou tyto reworky vyvíjet.

Mrtví šampioni a nadcházející reworky!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů