Dostane Urgot Star Guardian skin?!

0

Není to tak dlouho, co Graves dostal na horlivé požadavky fanoušků svůj doutník nazpět. Na toto téma vzniklo spoustu memes a každé končilo „…but Graves can‘t have a cigar.“ Jenže doutník je zpátky na svém místě, kam vždy patřil. Co tedy teď? Přichází nové meme a zároveň naše malá naděje na nový zajímavý skin.

Zrodilo se nové meme „…but Urgot can’t have his Star Guardian.“ A je to poměrně úspěšné. Někteří z fanoušků, hráčů LoL, vytvářejí koncept arty, fan skiny a podobně. I Urgot se svého Star Guardiana dostal, alespoň v neoficiální podobě.

urgod

Ale pořád je tady naděje! Riot vždy alespoň částečně naslouchal přáním a nápadů fanoušků. Spousta skinů, nebo dokonce i šampionů byla inspirováni právě hráčskými koncepty.  A tento je opravdu vydařený.

Ano, je to strašné, ale zároveň úžasné! Navíc by se tento skin skvěle hodil jako třešnička na dortu nového Urgotova reworku. Doufám, že se Riot rozhodne tento skin doopravdy vytvořit. Je to skvělý nápad, zkřížit dvě věci, které se k sobě absolutně nehodí a zároveň vypadají skvěle. Navíc by to mohl být výborný aprílový skin a zároveň by se Urgot postavil vedle Star Guardian Jinx, Lux, Poppy a snad by získal větší hratelnost i u holek.

… no, asi ne.

Dostane Urgot Star Guardian skin?!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů