Jak by to vypadalo, kdyby Riot skutečně zavedl voice chat?

0

Není pochyb o tom, že League of Legends je hra, ve které se používá nejvíce nadávek a urážek. Není to tak dlouho, co jsem četl průzkum o tom, že se umístila v této nechvalné pozici na prvním místě. Avšak několikrát se už uvažovalo o zavedení voice chatu.

Voice chat je skvělá věc. Váš tým se může domlouvat na strategii, kterou proti nepřátelům použijete. Jak by to vypadalo v Lolku? Podívejte se na tato dvě videa a posuďte sami. Něco na tom rozhodně bude.

Voice chat je dobrá věc, o tom není pochyb. Navzdory tomu, že komunita League of Legends je velmi toxická a agresivní by našel své využití. Hlavně u ranked zápasů pro vyšší divize.

Bohužel to podle mého názoru nemá šanci vyjít. League of Legends hraje velká komunita. Já osobně znám člověka, kterému je 35 let a občas si tuto hru zahraje, ale na druhou stranu kluka, kterému je 7 let. S voice chatem by akorát přibylo toxického jednání, rage-quitů a následně i banů. Pokud Riot chce udržet prvenství v popularitě této hry, zavedení voice chatu by byl rozhodně krok vzad.

Jak by to vypadalo, kdyby Riot skutečně zavedl voice chat?
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů