Zabijácká Kindred: není rychlost jako rychlost

0

Málokterý šampión je originální, skoro každý má nějaký prvky nebo mechaniky, které můžete najít i jinde. Nicméně znáte Kindred? Maskovaná královna džungle. Prakticky jediný šampión, který se dá hrát jen v džungli.

kindred_1

Proč jen v džungli? Kvůli pasivní schopnosti, kde musíte zabíjet určité potvůrky, aby se vám zvyšovalo poškození. Potvůrka se vám označí kolečkem, které vidí nejen vaši spojenci, ale i protivníci. Proto každý rozumný hráč dokáže vydedukovat, kde se Kindred bude pohybovat.

kindred_screenshots

Zde se můžete podívat na video, kde Nightblue3 hraje tuto krásku. Nenechte se ale zmýlit, to, co dokáže on, nedokáže nikdo na elu nižším než platina. Na platině se možná občas něco povede, ale musíte mít šampióna v ruce a vědět, co si můžete dovolit.

Já osobně miluji šampióny, se kterýma je potřeba hlavně útočit. Mám Kindred velice rád, jen je občas problém s vlastními spolubojovníky, kteří prostě nepochopí, co je to mini mapa a že některé kempy máte marknuté, abyste získali stack. Jednoduše se vám kempy vybíjejí, přemýšlel jsem, jestli to dělají schválně, aby škodili, nebo prostě jen proto, že si myslí, že za to taky něco dostanou.

kindred_0

Rozhodně Kindred doporučuji, je zábavná, zajímavá a není moc těžká na hraní, jen v late game si budete muset dávat více pozor na sesílání ulti, které je vždy zásadní a musí být dobře načasováno.

Ohodnoťte tento článek!