Nejlepší skin koncepty: Pulsefire

0

Jelikož má brzy vyjít nový legendární skin Pulsefire Caitlyn, pojďme se podívat na nejlepší koncepty skinů pulsefire. Po téměř pěti letech jsme se dočkali nového pulsefire skinu. Jaký další skin by tedy chtěli vidět hráči League of Legends?

Pulse Ball Orianna
Idiron
Idiron

Orianna má už sice dost skinů, ale tento koncept vypadá velmi zajímavě. Sám šampion už sice je sám o sobě tak trochu z budoucnosti, ale tato verze vypadá, že přišla z jiné galaxie. Idironovi se tento koncept opravdu povedl, ale tento skin ve hře asi neuvidíme.

Pulsefire Riven
img_0095
Goomrrat

Tento fialový styl pulsefire skinu se mi opravdu líbí. Není tolik jako již vydané skiny, ale to je podle mě jenom dobře. Skvělých Riven skinů už máme sice dost, ale pro tenhle kousek by si asi kdejaký Riven main místo ve své kolekci našel.

Pulsemaster Yi
img_0094
Supermarine

Master Yi je velmi (ne)populární šampion a svoje hráče určitě má. Vzhledem k tomu, že Master Yi dostal nedávno skvělý project skin, se jeho pulsefire verze asi nedočkáme. I tak ale můžeme říct, že Supermarinovi se tenhle koncept opravdu povedl. Yi v této formě vypadá jako neohrožený zabiják z budoucnosti.

Pulsefire Tristana
img_0093
Nestkeeper

Yordlí pulsefire skin by si také našel určitě svoje kupce. K Tristaně a jejímu kitu by se skvěle hodil modrý jetpack a laserové dělo. Na kresbě od Nestkeepera se mi velmi líbí její brýle nasazené na hlavě. Také vám připomíná dnešní headsety virtuální reality?

Nejlepší skin koncepty: Pulsefire
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů