To nejdůležitější pro League of Legends: Rework Swaina – zpátky v metě?

1

Pro letošní rok bylo oznámeno hned několik reworků šampionů. Swain je první na řadě. Odhodil hůl, nechal si nastřelit vlasy a nabral nové schopnosti. Že by se zase jednou noxijský generál podíval do mety?

Swain projde kompletním reworkem jak po vzhledové, tak hratelnostní stránce. Probereme si ho hezky dopodrobna a začneme s jeho pasivkou. Podobně jako Rengar ji bude mít rozdělenou na dvě části.

  • Ravenous – Po kliknutí pravým tlačítkem na znehybněný cíl z něj Swain vytáhne úlomek duše, způsobí mu poškození a přitáhne ho k sobě.
  • Flock – Nepřátelští šampioni po smrti zanechávají na zemi úlomky duše. Swainovi havrani je sbírají a léčí část jeho maximálního zdraví. Může posbírat několik úlomků najednou.

Swainovo nové Q by se dalo přirovnat k W Ashe. Narozdíl od jeho staré schopnosti nemá takový dosah, zato by mu ale mohlo pomoci při boji jeden na jednoho nebo při čištění minionů.

  • Death’s Hand – Swain před sebe vyšle několik výbojů energie, které zasáhnou první cíl, na který narazí. Pokud je nepřítel zasažen více paprsky, jen první udělí maximální poškození. Zabití jednotky pomocí této schopnosti obnoví Swainovi část many.

Nové W bude mnohými hráči jistě proklínanou schopností. Má obrovský range, poskytne v oblasti vizi na pár vteřin a zásah nepřítele Swaina vyléčí. Říkal tady někdo OP?

  • Vision of Empire – Swain otevře démoniské oko v zaměřené oblasti, po krátké chvíli udělí nepřátelům poškození a spomalí je. W způsobuje bonusové poškození, pokud nepřítel zůstane v oblasti po dobu exploze. Swain z něj pak získá úlomek duše.

Ani nové E nevypadá vůbec špatně. Působí jako modifikované Q od Gnara, jen s přidanou hodnotou toho, že nemusíte nic chytat a navíc nepřítele můžete znehybnit.

  • Nevermore – Swain vyšle před sebe svoji démonickou ruku, která zraní všechny nepřátele v cestě. Ruka se k němu vrátí a exploduje při kontaktu s nepřítelem. Nepřátelé zasažení explozí dostanou poškození a budou znehybněni.

Swainova přepracovaná ultimátní schopnost je podobná, jako ta stará. Samozřejmě ale neunikla úpravám. V kombinaci s ostatními schopnostmi reworknutý Swain vypadá spíš jako Vladimír, jen s tím rozdílem, že musíte pracovat s manou.

  • Demonic ascension – Swain získá velké množství zdraví a začne vysávat nepřátele v blízkém okolí. Po skončení schopnosti zkonzumuje jeho úlomky duší a vyvolá Demonflare, což je vlna energie poškozující blízké nepřátele. Poškození se zvyšuje v závislosti na počtu úlomků. Tuto schopnost můžete předčasně ukončit po vysátí dostatečného množství života.

Říkejte si co chcete, ale nový Swain vypadá velmi nadějně. Možná mu vývojáři zase nadělili až moc dobrých schopností. To by ale měla vyrovnávat jeho imobilita. Uvidíme, jakou cestou se bude itemizovat. Jeho místo bych viděl buď na toplane nebo midlane. Kreativitě se ale meze nekladou.

Spolu se Swainem byly samozřejmě přepracované i jeho skiny. Pokud je nevlastníte, můžete se alespoň pokochat aktualizovanými arty.

swain-bilgewater-1920x1080 swain-northern-wall-1920x1080 swain-tyrant-1920x1080

To nejdůležitější pro League of Legends: Rework Swaina – zpátky v metě?
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.