Xin Zhao přepracován! Pohled na skilly a gameplay

6

Riot ve svém oficiální příspěvku tvrdil, že Xina prostě předělat museli. Že sám prakticky křičel “Prosím předělejte mne! Udělejte se mnou něco!”. Osobně si to nemyslím, Xin byl rozhodně kvalitní šampión, který byl více než skvělý džungler.

Riotu pravděpodobně nejvíce vadilo to, že Xin Zhao prostě mohl zmáčknou všechny klávesy a buď se mu povedlo vyhrát, nebo ne. Na druhou stranu, nejsem si jist, jestli je rozumné nutně předělávat jednoduché šampióny. Proč předělávat něco jednoduchého, nekomplikovaného, zábavného, co je schopen zahrát kdokoliv? Co jsem ale koukal na skilly, tak se zas příliš neliší. Někdo, kdo ho testoval na PBE tvrdil, že je broken, moc silný. Navýšení damage je očividné již na první pohled.

Xin Zhao je stále odborník na výpady vpřed, tomu nasvědčuje i jeho dlouhé kopí.

R – Obloukový úder

Xin před sebou máchne svým kopím a odhodí zpět všechny nepřátele s výjimkou toho, na kterého naposledy zaútočil. Toho na chvíli omráčí a způsobí mu poškození. Po tomto máchnutí se Xinovi výrazně zvýší postřeh, takže je imunní vůči veškerému poškození, jež způsobí nepřátelé, kteří se nacházejí vně jeho oblasti postřehu. Protivníci uvnitř kruhu ho zasáhnout dokážou.

Méně zběsilého mačkání tlačítek

Riot chce, aby majitel Xina přizpůsobil herní styl jeho dovednostem a trošku více přemýšlel nad průběhem soubojů. Jeho stávající W skrývá spoustu neviditelné síly. Nicméně nebylo tak účinné v boji, jak by si Riot představoval, možná by chtělo říci – nefungovalo v boji tak, jak si vývojáři představují. Tím, že se přesunula rychlost útoků do jeho E a bonusové poškození s léčením do pasivní schopnosti, se mohlo W předělat, aby uživatelé museli předvést určitý kreativní výkon a skill.

W – Vichr a blesk

Xin provede v rychlém sledu po sobě 2 útoky svým kopím.

  • Útok 1 – Máchnutím zasáhne všechny nepřátele před sebou.
  • Útok 2 – Bodne svým kopím až na jeho maximální dosah a všechny zasažené nepřátele na 1,5 sekundy zpomalí.

 Pasivní schopnost

Každý třetí útok způsobí bonusové poškození a Xin Zhao se jím vyléčí. Schopnost již nesnižuje hodnotu brnění.

Q – Útok tří drápů

Základní poškození se snížilo. Závislost se přesunula z celkového útočného poškození do bonusového útočného poškození.

E – Troufalý výpad

Základní poškození se snížilo. Zpomalení trvá kratší dobu. Schopnost nyní Xin Zhaovi na 5 sekund zvýší rychlost útoků .


Xin Zhao je sice předělaný, nicméně ze začátku si jej rozhodně moc nezahrajete. Ne v Ranked hrách. Bude 100 % ve většině her banovaný, jelikož momentálně v téhle podobě je opravdu nepříjemný. Jasně, když jej budete mít na své straně, bude to fajn, nicméně hrát proti němu chtít nebudete. Sice je zde ještě možnost, že jej upraví, ale moc na to nesázím.

Xin Zhao přepracován! Pohled na skilly a gameplay
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 1 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

  1. Tak si říkám co má tenhle článek společného s válcování plechu? 🙂
    Asi chyba v Matrixu. 😛

Comments are closed.