Víte, co má dělat džungler, když BOT linka tlačí?

0

Twitch je výborné ADCarry. Sice dostal nějaké oslabení, nicméně v podání rozumných hráčů dokáže překvapit a stále velice efektivně ovlivňovat hru. Jak jistě víte, Freeze je u nás jeden z nejlepších ADCarry hráčů, ne nadarmo se dostal na profesionální scénu.

Když už se tedy učit od někoho, jak hrát malou krysu, tak není povolanějšího člověka než Freeze. Používání teleportu do báze (Recall), když jste neviditelní, je možná základní vychytávka na tomto šampiónovi. Samozřejmě to pro všechny nemusí být známá věc. Podobně jako pro džunglery nemusí být známo, že pokud bot linka pushuje bot, je vhodné pohybovat se kolem ní. Má to samozřejmě několik důvodů. Jedna věc je, že pokud vstoupíte do džungle soupeře a náhodou tam natrefíte na nepřátelského džunglera, může vám váš BOT jednoduše pomoci. Je blízko, operativní a měl by mít dostatek HP. Druhá věc, když BOT pushuje linku, svádí to nepřátelského džunglera k přepadení linky.

V tom případě není nic lehčího, než nepřátelskému džunglerovi skočit do zad, a prostě všechny dorazit. Samozřejmě veškeré tyhle taktiky a myšlenky musí být podloženy kvalitním týmem, který sleduje minimapu.

Ohodnoťte tento článek!