Jak se switchují linky?

0

Freeze si opět na sebe vzal roli učitele a vysvětluje, jakým způsobem má nejefektivněji fungovat džungler, co se děje při výměně linek, kdy si je vyměnit a k čemu to vše vlastně je.

Výměna linek je super, ale lidi musí vědět co dělat. Dobré je jim to napsat dopředu. Pokud ale hrajete Flex, není nic účinnějšího. Domluvíte se s džunglerem, že bude s vámi kempovat bot, když zničíte spodní věž soupeře, přesunete se na TOP. Vezmete malého barona a TOPovou věž.

Někomu se to může zdát zbytečné, ale pokud džungler nelítá po celé mapě, ale drží se například dvou linek, získá náskok nad nepřátelským džunglerem jak v levelu, tak v penězích.

Problém může nastav ve chvíli, kdy linka, kterou ignorujete, prohrává na celé čáře a hrozí, že by se nepřítel mohl trhnout a být nad vaše síly. Pak je potřeba domluvit se s vaším spolubojovníkem, jestli je schopen linku držet aspoň pod věží. Pokud ne, budete mu muset pomoci. Popřípadě by se měl zapojit midař, který to má na linky kousek, proto jim může efektivně pomáhat.
Caitlyn se na tuto roli hodí výborně, díky tomu, že má obrovský dosah útoku a kouzel. To znepříjemní život ne jednomu nepříteli.

Nebojte se experimentovat a zkoušet nové věci a strategie. Hra vás potom bude daleko více bavit.

Ohodnoťte tento článek!