Jak se dostat ze silveru do goldu (2.část)

0

Silver je jedna z nejvíce nevděčných lig. Není to bronz, takže nemáte pocit, že jste v bitvách se samými trolly, ale taky to není gold, abyste si byli jisti, že dostanete odměny za sezónu. Hlavně ten nový krásný skin s šampiónem zdarma.

Jak vypovídá video, support je dost nevděčná pozice. Můžete si myslet, že jste jako support odkázáni na svůj tým, nicméně tomu tak není. Pokud si vyberete premade kamaráda, není problém si vybrat plnohodnotného supporta.

Pokud ale jdete sólo, je dobré vybrat si supporta, který je schopen co nejvíce ovlivnit hru. Daleko více běhat po mapě a tak dále. Janna ze supportu dokáže podržet tým během teamfightů. Nicméně pokud máte nacvičeného hrdinu, jde vzít na support pozici prakticky cokoliv. Já například jsem v minulé sezóně stíhal ligu jako Brand. Občas jsem ho vystřídal Luxkou, nebo Xerathem. Samozřejmě jen v případě, že jsem hrál sólo.

Šampióni, kteří dokáží sundat nepřítele na větší vzdálenost, se vždy hodí. Zvláště s velkou vzdáleností, na kterou jsou schopni harasovat nepřítele, popřípadě ho zmrazit. Není dobré ale krást killy ostatním šampiónům. Vezměte kill, pokud to už nejde jinak. Vždy je lepší, když mají penízky carry šampióni, než support.

V této fázi sezóny není na co čekat. Nicméně měl bych ještě jeden tip navíc, jak docílit gold ligy. Zkuste odehrát placementy v režimu 3v3 flex ranked. Sice je to troll liga, ale dá se tam v celku bez problému kvalifikovat do Gold ligy.

Jak se dostat ze silveru do goldu (2.část)
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas/ů