Rozhovory s „bronzáky“: Proč je Yasuo nejlepší šampion?

3

Bronzáci tvoří velkou část LoL komunity. Proto bychom si jejich názory měli brát k srdci a poslouchat jejich rady. Jaké jsou tedy podle bronze hráčů nejlepší postavy k naučení? Se kterými se pak nejlépe potahá celá hra?

Upozornění: tyto rozhovory mohou i nemusí být reálné a taktéž mohou i nemusí připomínat konkrétní hráče. Od všech podobností se proto distancujeme.

Bronzák radí

Monty2003 (Bronze IV 13 LP): Yasuo je opravdu silný šampion, to ví každý. Ti, co si myslí, že je to šampion pro nooby, jen závidí, protože jim to s ním nejde. Mně to tak vůbec nepřijde, protože, když to neumíš, dopadneš jako ti hlupáci, co mi prohrávají hry. Nejlepší je, že se dá hrát úplně všude. Stačí dát teda fill a nemusíte tak dlouho čekat na hru. Když dostanete supporta, můžete vašemu ADC brát v klidu farmu. Ten Draven nepotřebuje killy a farmu, když ho potahám 1v9. Radši ale hraju sám na midu, kde mi to nikdo nekazí. I tak často ale dostanu camp a můj jungler nic nedělá, no.

To nic nemění na tom, že je Yasuo super šampion. I když je pozadu, pořád má na to, aby potahal hru 1v5. Je to hlavně zábavný šampion, a když ho odchytí, může pořád zdrhnout díky OP Ečku. Když ale nemáte na co skočit, jste v kýblu. V late game na něj nikdo nemá, snad jen Teemo, když projdete pěti houbama a vyflashuje z vašeho tornáda – zmetek jeden… Škoda, že mi to ostatní feedí… kdybych byl tam, kde mám být, a to v Challengeru, už by si mě všimnul minimálně Faker, a ten by mi zaplatil, abych ho toho Yasua naučil. Nebo bych mohl hrát v tom LCS a vyhrát Worlds proti němu. Pokud by mi ho teda nějakej troll nepicknul a nezbyl na mě support…

Monty má sice s Yasuem win rate pouze 34,6 %, ale snad vás jeho malý projev motivoval k jeho hraní. A kdo ví, třeba se jednou i setkáte na All-Stars, kde si zahrajete velký duel Yasuo mainů.

Rozhovory s „bronzáky“: Proč je Yasuo nejlepší šampion?
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 8 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. A já myslel, že bronzáci umějí sotva napsat “fu feeder”. 😀 😀 Tohle je asi jeho druhý účet, na tom prvním má DIA 1.

Comments are closed.