Riot má v plánu předělat Evelynn

0

Dokonce i kráska ze stínu bude předělána. Riot se už jako tradičně podíval na šampióna, který začne opadat v oblíbenosti, a tak se rozhodnou ho přepracovat. Ne vždy se to povede, tak se pojďme podívat co nám udělají se slabounkou Evelynn.

Zvuky a hlasy nové Evelynn

Skilly nové Evelynn

PASIVNÍ SCHOPNOST: DÉMONICKÝ STÍN
Když se Evelynn vyhýbá několik sekund boji, obklopí ji Démonický stín. Má-li Evelynn málo zdraví, bude démonický stín její zdraví rychle obnovovat. Počínaje 6. úrovní poskytuje Démonický stín navíc také utajení, díky ní se Evelynn skryje před zraky všech jednotek s výjimkou okolních nepřátelských šampionů, ovládacích totemů a věží.
collage
Q: OSTEN NENÁVISTI
Evelynn máchne svým šlahounem ve zvoleném směru a způsobí poškození první jednotce kterou zasáhne. Pokud zasáhne cíl, její tři další kouzla nebo útoky proti této jednotce způsobí větší poškození. Po úvodním seslání může Evelynn použít Osten nenávisti ještě až třikrát a vystřelit tak skrz nejbližšího nepřítele řadu ostnů. Tyto ostny způsobí poškození všem zasaženým protivníkům. Osten nenávisti se primárně zaměřuje na nepřítele, na nějž Evelynn právě útočí.
W: PRACH TOUHY
Evelynn prokleje cíleného šampiona nebo příšeru a na chvíli svému cíli prozradí svou pozici. Zasáhne-li prokletý cíl útokem nebo některou ze svých schopností, zruší mu kletbu, získá zpět manu spotřebovanou sesláním Prachu touhy a výrazně zpomalí cíl.
E: ŠVIHNUTÍ A POSÍLENÉ ŠVIHNUTÍ

Evelynn probodne nepřítele svými šlahouny, sešle na něj zásahové efekty a způsobí mu poškození ve výši určitého procenta maximálního zdraví cíle. Následně Evelynn získá krátký bonus k rychlosti pohybu.

Použitím Démonického stínu se následující Evelynnino Švihnutí vylepší na Posílené Švihnutí.

Posílené Švihnutí – Evelynn se přitáhne k cíli, probodne jej a následně jemu i všem okolním nepřátelům způsobí efekty Švihnutí.
R: VRAŽEDKYNĚ
Evelynn uvolní svou démonickou energii, stane se nezaměřitelnou a vyšle silný úder proti nepřátelům, kteří se nacházejí před ní. Poté se přesune směrem vzad. Nepřátelům s nízkou hodnotou zdraví způsobuje tato schopnost bonusové poškození.
evelynn-1920X1080
Co si o nové Evelynn myslíte vy? Za mne osobně to vypadá zajímavě. Potřebovala předělat hlavně efekty, které již byly na herní pokrok zastaralé, takže se konečně dočkala. Uvidíme, co si pro nás ještě Riot v předsezóně připraví.
Riot má v plánu předělat Evelynn
Ohodnoťte tento článek!
1 (20%) 1 hlas/ů