7 prvních rad jak z bronzu!

0

Prázdniny jsou skoro v polovině a pro hráče League of Legends to znamená, že mají necelé tři měsíce na to, aby se dostali do goldu. Každý ví, že za gold ligu jsou odměny v podobě speciálního skinu na vybraného šampióna.

lol_elo_hell_out

Pro to, abyste se z bronzu dostali, když už tam omylem spadnete. bych vám poradil několik základních principů.

  1. Výběr pozice – Doporučuji vybrat pozici která vás baví a nejvíce vám jde.
  2. Farma – Musíte zlepšit farmu. Je potřeba zvládat lasthitovat většinu creepů v každé vlně na lince.
  3. Pohyb po mapě – Rozumně reagovat na mapu. Tlačit linky, sbírat objekty na mapě (kempy v džungli), pomáhat spolubojovníkům. Takže pokud zatlačíte linku pod věž, tak odejdete z linky a zkusíte zabít šampióna na jiné lince. Pak se vrátíte zpět, když se vlna cs posune zpět k vám pod vaši věž.
  4. Šampión – Vybírejte jednoduché ale účinné šampióny, například Caitlyn jako ADC, Garen na TOP, Lux na MID, Braum jako support a nebo Master Yi do džungle.
  5. Rozhodování – Nezapomeňte, že cokoli uděláte, bude mít za následek nějakou reakci. Pokud se rozhodnete odejít z linky pomoci například v džungli, musíte sledovat, co se děje na místě, kde jste měli být.
  6. Hrajte hry – Je potřeba hrát, hrát a zase hrát. Ne vždy se povede vyhrát, proto když dáte jednu nebo dvě hry denně, výš se nedostanete. Doporučoval bych kolem pěti her za den.
  7. Toxicita – Ignorujte chat! A to opravdu myslím vážně. Nepište do něj nic, nevztekejte se, nečtěte ho, nereagujte na něj. Je třeba udržet čistou hlavu a toho čtením chatu v bronz lize nedocílíte.

 

7 prvních rad jak z bronzu!
Ohodnoťte tento článek!
4.02 (80.38%) 52 hlas/ů