Cassiopeia jako šampión pro TOP linku

0

Na první pohled není Cassiopeia to, co by vám přišlo na mysli, když byste přemýšleli o TOP lince. Kvůli jejímu krátkému dosahu a nedostatečné mobilitě může být pro ni nesmírně těžké prosadit se na topu. Jelikož se jedná o AP champa, Cassiopeia je velmi závislá na tom, aby nákupy v obchodě byly efektivní a aby měla dostatek zlata. Pokud toto pokazíte, myslím tím farmu a build, bude se vám za ni těžce prosazovat ve hře.

Na top lince je daleko důležitější farma, na druhou stranu máte lepší možnost pohlídat si nepřátelského džunglera. Ten, pokud není hloupý, vyhlédne si pouze dvě linky, z niž jedna je ta středová. Je nutné abyste si hlídali CS farmu, pak není problém díky pomalému harasování nepřítele vcelku jednoduše zabít.

076a238

S přidáním Rift Heraldu je její agresivita na lince důležitější, díky Heraldovi pak můžete jednoduše ukořistit nepřátelskou věž. Protože týmy se naučily hrát s Heraldem, ovládání horní linky se stává daleko důležitější, a už to není jen pozice, která čeká, co se bude dít.

c3e0e921

Jestli volba Cassy byla správná, se ukáže hlavně v mid game, kdy díky několika předmětům byste měli mít nad nepřítelem převahu.
Pokud máte teleport a dokážete toho využít například na přelet na bot linku, může to být neskutečný bonus.

cassiopeia_2

Pokud by vás zajímaly skilly, začínáte na Q, potom následuje E, jako třetí W. Potom samozřejmě maxujete E. Je to vaše hlavní damage. S věcmi začínáte na kapce, aby se vám navršila mana. Pak to záleží na každém z vás, ale dá se postupovat podle doporučených věcí.

cassiopeia_0

Cassiopeia jako šampión pro TOP linku
Ohodnoťte tento článek!
1 (20%) 1 hlas/ů