Návod: Vi

0

Sezóna 2017 je v plném proudu a je na čase představit dalšího výborného junglera. Teda junglerku, je to krásná, drsná holčička Vi. Její tetování jsou legendární, stejně jako její obrovské kovové ruce. Připomíná mi Jaxe z Mortal Kombat. Dokáže být stejně drsná jako on.

a495b8

Ve videu se věnuje FZ frost tomu, jak ji postavit v jungli, jaké masterky použít a taky runy. Jakým způsobem v jungli postupovat a jak provádět efektivní přepady jednotlivých linek.

02700e0

 

3078.png+3053.png+3026.png tyhle tři svkělé věci tvoří dohromady super kombo. Je skvělé postavit tyhle věci ve většíně her, potom co postavíte warrior enchant a boty, poslední místo ve vašem inventáři může být cokoli. V předsezńě byl tohle můj nejčastejší build 3142.png, nicméně po malém nerfu už není tak moc sílný.vi__lol_fanart_by_hoyhoykung-d5otn8p

Upozorňuji, nekupujte moc cool down reduction, strop CDR je 40% a je velice jednoduché koupit v této sezóně daleko více CDR než je potřeba, speciálně, když si vyberete runy s 10% CDR, ty se berou hlavně když nepřátelé nemají moc AP champiónů. A spousta buildů se tvoří kolem CD redukce.

Nemám moc rád, když někdo staví Vi jako tank champióna. Nemyslím si, že je efektivní a užitečná, když se hraje jako tank champión. Kvůli tomu nestavím ani Cinderhulk, který je jungle item pro tanky champióny.

Ohodnoťte tento článek!