Návod: Rek-Sai

0

Další návod, tentokráte na divnou lady Rek-Sai. Ano je to ženská, nebo spíše tvor ženského pohlaví. Jak to vím? Neptejte se, já si to vlastně taky nepamatuji. Video návod je opět od FZ Frosta, kterému nesmírně děkuji za svolení používat jeho videa jako příklad.

eternum_reksai_screenshots_thumb

Síla Rek-Sai je hlavně o rychlosti, jakou se zbavit kempů v džungli. Potom taky účínné vpády na linky nepřátel a jejich přepadávání. Dokáže být hodně nepříjemná.

Staví se většinou na AD, ale i jako tank dokáže být užitečná. Hlavně taky nesmrtelná. Doporučuji si ji vyzkoušet a natrénovat, jelikož není jen tak hratelná, pokud jste si ji předem nevyzkoušeli a nevíte co děláte.

2ecf8bde1462b5f2

Jako první skill si berete vždy Qčko, potom W a naposledy E. Maxujete samozřejmě Q a pak E. Nakonec doděláte W. Pokud je možnost, vždy se vybírá ulti, ale to platí u všech šampiónu za samozřejmost.

j7a9d57

Nebojte se nadělat si co nevíce tunelů, abyste je potom mohli využívat. Hodí se hlavně u používání ultimátky, nebo při utíkání z problémových situací. Samozřejmě se hodí i jako agresivní skill, ale to by musel být nepřítel idiot, aby vám běhal kolem tunelů. I když i takoví lidi se najdou.

Začínáte s mačetou a jdete na modrý džungle item. Potom si uděláte malou hydru, botu a doděláte velkou modrou hydru. Džungle nůž berete s modrým kamenem pro výměnu damage s ostatními šampióny. Nebo se zeleným kamenem, kdyby vás otravovali moc nepřátelé ve vaší džungli. Dá se postavit i Trinity Force. Rozhodně tuhle holku vyzkoušejte, nakonec zjistíte, že má opravdu drápky.

rs_comic_thumb

Ohodnoťte tento článek!