Návod: Hecarim

0

I když nám zrovna z hnízda vylétla Camille, mám tady pro vás další video návod v podání FZ Frosta. Tentokrát na koňáka Hecarima.

Hecarim je, podle mého názoru, nejstabilnější kvalitní jungler poslední sezóny. Věřím, že se na této pozici udrží i v sezóně 2017. Bohužel nikdy nemůžeme předpokládat, na kterého šampióna Riot sáhne a oslabí ho. Nebo jednoduše předělá. Samozřejmě předělání může znamenat jak posílení, tak oslabení.

Hecarim se díky své rychlosti a mobilitě staví mezi nejlepší junglery. Dokáže hodně rychle vyčistit jungli a během několika okamžiků otravovat nepřátelské carry hrdiny. Na šestém levelu je z něj totální bestie, která jednoduše proletí celé bitevní pole, zabije AD carry a opět odběhne do bezpečí. Chce to ale kapku cviku, abyste pak nenabíhali pod věž, kde byste zbytečně a potupně umřeli.

dda5431b7bae

Jako jungle vybavení se staví Enchantment: Cinderhulk, hned potom samozřejmě Trinity Force. Následně se už soustředíte na tanky vybavení, jako je Randuin’s Omen, Dead Man’s Plate, nebo Guardian Angel. Je třeba sledovat složení nepřátelského týmu a podle toho si vybírat mezi brněním a resisty. Taky doporučuji sledovat nepřátelského junglera a bezostyšně mu vybírat jeho jungli. To platí prostě kdykoli a máte pak daleko jednodušší život.

dec

Maxuje se samozřejmě Q, kvůli poškození, potom E, kvůli zvýšení pohyblivosti, nakonec W. Mohlo by se zdát, že vylepšení W může pomoci v lepším a rychlejším čištění jungle kempů s více potvůrkami. Nenechte se ale zmýlit, není to tak. Q je daleko efektivnější a použitelnější, hlavně při naběhnutích na nepřátelské carry. Vždy máte za úkol smazat šampióna, který je z nepřátelského týmu nejsilnější. Většinou to je ten, kdo má nejvíce killů a asistů. Pokud má nepřátelský tým Jannu, doporučuji zbavit se jí, jelikož její ulti vám dokáže způsobit nemalé problémy během teamfightů.

c1678be49

Doufám, že se vám všem podařilo prokousat do Gold ligy, a pokud ne, nezoufejte, máme před sebou ještě 3/4 roku.

hecarim_for_league_of_legends_art_tribute_by_sulamoon-d834esh

Ohodnoťte tento článek!