Mistrovství ČR v League of Legends

0

4. až 6. listopadu v prostorách Brněnského výstaviště proběhne Mistrovství ČR v počítačových hrách. Tohoto mistrovství bude na brněnském výstavišti v pavilonu C součástí i Mistrovství České republiky v League of Legends. V loňském roce akci navštívilo přes 40 000 návštěvníků a dalších 75 tisíc ji sledovalo z pohodlí domova.

pic3


Do brněnských bojů postoupila osmička nejlepších týmů z celé této sezóny. Týmy se poperou o 85 000 Kč – nejlepší tým si kromě 50 tisíc korun a zlatých medailí odveze také nádherný pohár. Ten si v letošním roce odbyde svoji premiéru. Doposud bylo mistrovství ČR vždy bez pohápic2ru.
League of Legends turnaj startuje prvními zápasy v sobotu v 13:30. Finále by se mělo odehrát v neděli, taky ve 13:30. Do finálového kola v brně se probojovali obhájci titulu Fraternitas, tým eXtatus, eSuba, výborní Inside Games, Revital Gaming, Necroraisers, Majestic Lions, Team Universe. Tahle sestava slubuje výborné a napínavé souboje, které určitě bude stát zato sledovat.

Na místě bude připravená celá řada stánků a dorazí také přední domácí cosplayeři. Hlavní hvězdou celého programu bude hráč semifinalistů světového šampionátu a nejslavnější český rodák Aleš „Freeze“ Kněžínek.a1536425c1bdb80819d7c52ef553d6ff


Pokud vám výlet do Brna 4. až 6. listopadu z určitých důvodů nevyjde, určitě nemusíte smutnit, připraven bude i živě komentovaný přenos. Provázet jím budou známé hlasy Mozilly, Xnapyho, Bronka, Micáka a jako host právě Freeze, na jehož Twitch kanále bude probíhat celé sobotní vysílání. Vrcholem celého programu bude přenos ze semifinále a finále na hlavním streamu PLAYzoneTV.
Loňský turnaj byl opravdu napínavý a rozhodně stálo, zato jej sledovat. Pokud se rozhodnete Brno navštívit, zaručuji Vám, že určitě na výstavišti narazíte na nějakou tu celebritu české lol scény a nejen jí.

Ohodnoťte tento článek!