Mistletoe Snowdown Chest

Co dnes naleznete ve Snowdown chestkách?

0
Mistletoe

Nejspíše jste si již všimli, že se v obchodě vyskytují nové druhy chestek, ve kterých jsou náhodné skin shardy. O tom jsme již psali dříve zde. Jedna z nich, konkrétně Snowdown chest, která stojí 295 RP, však svůj obsah mění každý den a právě tomu se bude věnovat tato nová série.

snowdownchest

Obsah lze odhadnout podle názvu této chesty, dnes se jmenuje Looting Stars, což předznamenává vesmírné skiny. Dnes to celkem sedí. Zmíněné chestky dnes obsahují následující skiny: Heartseeker Ashe, Heartseeker Orianna, Heartseeker Varus, Heartseeker Vayne, Sweetheart Annie, Sweetheart Sona, Armor of the Fifth Age Taric, Debonair Ezreal, Debonair Vi, Debonair Jayce, Debonair Galio. Navíc vám z této chesty může padnout část Poro King’s Treasure Chest nebo Snowdown Sweets, ze kterých si můžete vyrobit ikonky. Některé dokonce s dočasným in-game emotem.

crafting-step-1

Shrnutí

Dnes není nabídka skinů zrovna široká. Obsahuje pouze valentýnské a debonair skiny. Kromě Galia a Ezreala jsou ale docela dobré skiny, rozhodně neurazí. Navíc tyto truhly nejsou tak drahé a padají z nich pouze shardy, takže to, jestli si svou odměnu necháte, nebo ji přeměníte na esenci je jen na vás.

 

Ohodnoťte tento článek!