Mezisezóna 2017 přinese rework Gravese a Lee Sina

0

Nebylo možné si nevšimnout, který šampion v League of Legends dominuje v jungli. Graves a Lee Sin se velmi dlouhou řadí mezi oblíbené picky. Graves díky své velké mobilitě a poškození. Lee Sin převážně kvůli tomu, že dobrý hráč za tuto postavu dokáže lehce potahat hru. Jeho velká pohyblivost, nepředvídatelnost a skvělé ganky ho dělají jednoho z nejvíce pickovaných junglerů od jeho vydání. Není překvapením, že se Riot na tyto dva zaměřil v nadcházející předsezóně.

Wav3break: „Lee Sin a Graves jsou v našich očích. V předsezóně budeme vydávat 3 předělané tank-junglery. Spoustu itemů ve hře bude upraveno, aby se hodily do nadcházející mety. Máme v plánu důkladně vyhodnocovat případné změny a reworky.“

Příchod předsezóny 2017 se odhaduje na patch 7.9, který bude obsahovat několik předělaných itemů, nové tank předměty a reworky Sejuani, Maokaie a Zaca. Přestože Graves již dostal rework a Lee Sin několik nerfů, oba dva se drží od minulého roku v metě. Hráč Lee Sina, který zná dobře tohoto šampiona, dokáže poměrně lehce otočit celou hru, přestože třeba nemá nejlepší skoré. Stejně tak je tomu u Gravese a jeho obrovského poškození a skvěle navrženého kitu. Nerf by oba dva pravděpodobně posunul mezi mrtvé junglery, proto se rozhodl Riot o menší rework.

Předsezóna 2017 je orientovaná převážně na tanky, nicméně by tento patch neměl tyto dva výrazně ovlivnit. Jejich hrací styl by měl zůstat velmi podobný, budou se zaměřovat převážně na jejich vyvážení.

Mezisezóna 2017 přinese rework Gravese a Lee Sina
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů