Mechs vs. Minions

0

Možná to víte, možná to nevíte, ale Riot vydal deskovou hru podle League of Legends Mechs vs. Minions. Hra je celkem úspěšná a když jsem si takhle pročítal novinky kolem LoLka, zjistil jsem jednu zajímavou věc.

Zdroj riot games najdete zde.

maxresdefault

Hra samotná s Lolkem nemá moc společného, ale na to, že byla vydána na podzim, recenze jsou hodně pochvalné. Velmi propracovaná hra, začínající od krabice, zabalení, až po hru samotnou. Hráči si hodně chválí uložení, vše krásně pasuje a je to hodně kompaktní.

Hra je kooperačka, kde je hlavní mechanikou programování pohybu. Ve hře je přítomný i legacy aspekt. Během hraní otevíráte nové a nové věci, až se dostanete k finálnímu zlounovi. Hra je ale hratelná znovu a znovu, takže jen tak neomrzí.
Recenze jsou pochvalné hlavně co se týče produkční kvality za cenu 80 dolarů, plus nějaký ten dolar za poštovné, jelikož vše jde objednat jen u Riotu. Zatím jsem to nezkoušel hledat nikde na kamenných shopech.

Proč jsem ale tohle vůbec zmínil? Riot oznámil, že během prázdnin chtějí vydat německou verzi (prozatím je jen anglická a zjednodušená čínská) a někdy do listopadu by chtěli vydat i českou lokalizaci. Což je skvělá zpráva pro hráče deskových her, kterým dělají problémy anglické texty. Jelikož textu v této hře je opravdu hodně.

Hru můžete checknout, nebo koupit zde.

DOPORUČUJI: Na Desktofobii se můžete kouknout na unboxing.

Ohodnoťte tento článek!