Malá, velká Poppy

  0

  Poppy se po posledních updatech dostala na výsluní. Zpravidla ji lidi berou na TOP linku. Tam dokáže vcelku jednoduše udělat velkou neplechu a ovlivnit celou hru. Není složitá na hraní a díky její passivce a armoru zdarma má výhodu proti většině nepřátelských šampiónů. Video ,které je v tomto článku, je kapku jiné. FZ Frost zde předvádí, jak ji zahrát v jungli. Co na ni postavit a jak si copkatou princeznu připravit na boj. Masterky a runy.

  Jiná varianta másterek

  mastery-tank-6-5

  Másterky na damage

  mastery-standard-6-5

  Runy nahodíme na armor a physical damage. Nic víc na ni nepotřebujete. Občas se hodí i cooldowny, nicméně já ji stavěl bez nich a fungovalo to samozřejmě taky. Masterky 12 0 18 je první varianta, další jsou 0 18 12 nebo 0 12 18. Dle mého je to třeba vyzkoušet, co vám více sedí.

  Skill tree

  4583c38c2fdc

  Jako jungle item stavím Enchantment: Cinderhulk stejně jako FZ Frost. Jako první skill doporučuji Q, pak jít W, E a maxuje se hlavně Q. Po něm E, samozřejmě když můžete ulti, berete ulti. Poppy je výborná na ganky, díky ulti a hlavně díky E, dokáže efektivně přepada linky a dělat problémy nepřátelským šampiónům.

  Když jste šikovní, je bezvadná na vpády do nepřátelské jungle. Hlavně pokud třeba víte, že nepřítel poppy_3začíná na Stejném bufu jako vy. Vezmete svého modrého a hurá do nepřátelské jungle na jeho červeného. Máte dvě možností, buďto začít a vyžrat buf, to ale doporučuji, jen pokud máte nabitý smite. Pokud nemáte, doporučuji nepřátelský buf zawardovat a ve chvíli kdy ho protivníkův jungler má skoro hotového, vpadnete na něj a zabijete nepřítele. Pozor, neútočte na buff ale na šampióna, rány vedle by vás mohly mrzet.

  gallery-image-7

  Závěrem můžu Poppy jen doporučit. Hraje se s ní skvěle, a je zábavná, což je rozhodně důležité. V neposlední řadě dokáže vyhrát hru. To se pár dní před začátkem sezóny 2017 počítá. Hlavně v late game neztrácí na síle, jako například Olaf.

  poppy_5

  Ohodnoťte tento článek!