Looting Stars Snowdown Chest

Co dnes naleznete ve Snowdown chestkách?

0
Looting Stars

Nejspíše jste si již všimli, že se v obchodě vyskytují nové druhy chestek, ve kterých jsou náhodné skin shardy. O tom jsme již psali dříve zde. Jedna z nich, konkrétně Snowdown chest, která stojí 295 RP, však svůj obsah mění každý den a právě tomu se bude věnovat tato nová série.

snowdownchest

Obsah lze odhadnout podle názvu této chesty, dnes se jmenuje Looting Stars, což předznamenává vesmírné skiny. Dnes to celkem sedí. Zmíněné chestky dnes obsahují následující skiny: Galactic Azir, Dark Star Varus, Super Galaxy Fizz, Alien Invader Heimerdinger, Star Guardian Janna, Star Guardian Jinx, Cosmic Reaver Kassadin, Super Galaxy Kindred, Star Guardian Lulu, Star Guardian Lux, Galactic Nasus, AstroNautilus, Star Guardian Poppy, Galactic Renekton, Super Galaxy Rumble, Super Galaxy Shyvana, Astronaut Teemo, Dark Star Thresh. Navíc vám z této chesty může padnout část Poro King’s Treasure Chest nebo Snowdown Sweets, ze kterých si můžete vyrobit ikonky. Některé dokonce s dočasným in-game emotem.

crafting-step-1

Shrnutí

Dnes obsahují tyto chestky asi to nejlepší co jsme zatím mohli vidět. Všechny tyto skiny jsou velmi pěkné. Některé byly představeny opravdu nedávno, některé jsou sice starší, ale i přes to jsou to jedny z nejlepších, které jsou na daného šampiona nabízeny. Navíc tyto truhly nejsou tak drahé a padají z nich pouze shardy, takže to, jestli si svou odměnu necháte, nebo ji přeměníte na esenci, je jen na vás.

 

Ohodnoťte tento článek!