LoL: Worlds Finals je za náma

0

League of Legends má za sebou vrcholovou událost sezóny. 30. října hodinu a půl po půlnoci našeho času odstartovalo finále Worlds Finals. Finálovou událost sezóny odstartovala obrovská šou. Konert orchestru, provázející animace. Návštěvy hostů, bývalých i současných hvězd LOL scény. Samotným vrcholem byl finálový zápas mezi Samsung Galaxy a SK Telecom T1. Bitva to byla parádní, jak taky jinak. Za stavu 2:2 se šlo do pátého zápasu, kde byli úspěšnější SKT1. Byli bezvadní a jsou ŠAMPIÓNI. GRATULACE, zaslouží si to.

Samsung Galaxy si do rozhodujícího zápasu vybrali šampióny, kteří jsou daleko lepší v počátcích bitvy. Zatímco když se hra protáhne, už tak účinní nejsou. To se jim nejspíš vymstilo.
Mám zde ještě několik čísel ze statistik, které mne zaujaly. Čísla která vybočují. Například Wolf, Support SKT si připsal 134 assistu ve 14 zápasech. Což na LCS scéně je hodně pěkné číslo. Forg1ven, ACD z H2K měl KDA rating 7.0, druhý byl Blank z SKT a ten měl pouze 5.3. KDA je znamená podíl zabití, smrtí a asistencí. Číslo to je sice krásné, ale H2K nestačili právě na finalistu Samsung galaxy. Nutno říco, že v H2K hraje i jediný český zástupce v LCS FREEZE jako ADC. Do bojů bohužel nezasáhl, protože má zraněnou ruku.

Na závěr bych pro zvědavce, a pro ty co mají ambice v esportu, dodal nějakou motivaci. Odměny za vítězství v LCS Finále.
World Champion – $1,000,000 USD
2nd place – $250,000 USD
3rd / 4th place – $150,000 USD
5th – 8th place – $75,000 USD
9th – 12th place – $45,000 USD
13th – 16th place – $25,000 USD
Toto je prostě neuvěřitelné.

Světový šampión SKT a celé LCS určuji mety SoloQ, ovlivňují výběr champiónů. Musíme si ale uvědomit, my nehrajeme LCS ale SoloQ. To je podstatný rozdíl.

lol

Ohodnoťte tento článek!