LoL: Šampioni a jejich aktualizace

0

Do League of Legends nepřibývají pouze noví šampioni, čas od času se také věnuje pozornost některému ze starších členů soupisky. Zatím posledním takovým byl Swain, z minulého roku si můžete pamatovat třeba Warwicka nebo Galia. Nejde ale pouze o aktualizace vzhledu a schopností, celé jejich příběhové pozadí se musí změnit.

Proč se tohle vůbec dělá? Riot zkrátka chce aby jeho svět dával smysl. V minulosti se na to ale takhle nehledělo a tím pádem nastávaly zmatky. Vývojáři se ale nebojí upravovat existující obsah, aby Runettera fungovala lépe. Nyní to ale chtějí dělat jiným způsobem, než doposud.

Už se nebude stávat, že z ničeho nic přijde příběhová aktualizace jako se to nedávno stalo Varusovi. Riot chce tyto věci vždy řešit u určitých událostí. Při reworku Swaina nebyl upraven jen on, ale i příběhy dalších noxijských šampionů i Noxu samotného. Nový obsah chtějí vývojáři vytvářet konzistentněji, aby komunitu zbytečně nezahlcovali. Chtějí se ale více zaměřit na více výpravné formy, jako jsou komiksy nebo videa.

art

Co nás ohledně úprav čeká v blízké budoucnosti? Opět se to bude motat kolem nadcházejících reworků. S Irelií a Akali tedy přijde i aktualizace Ionie, Atrox s sebou přinese novinky o darkinech. Ještě jsou tady dvě oblasti, které s ani jedním reworkem nesouvisí, tak že by teaser na nové šampiony? Konkrétně to jsou temné vody Bilgewateru a Prázdnota (Void). Jsme velmi zvědaví, co si na nás Riot zase přichystal.

Ohodnoťte tento článek!