LoL PBE: Nové předměty pro mágy a džunglery

1

Riot se s námi před nějakou dobou podělil o informaci, že chce dát do budoucna AP hrdinům více možností, jak itemizovat. Očividně to nebyly plané sliby, protože se v posledních dnech začaly na PBE objevovat nejen změny stávajících předmětů, ale i zcela nové.

Vývojáři se rozhodli, že více využijí Lost Chapter, ze kterého se zatím dá postavit jen Morellonomicon. Nyní bude součástí i Archangel’s Staff, Hextech GLP-800 a Luden’s Echo. Samotný Lost Chapter zdraží o 200 zlatých, na druhou stranu bude přidávat 10 % CDR. Na nové recepty a upravené předměty se můžete podívat na obrázcích níže.

staff luden hextechchapter

Morellonomicon změní nejen své vlastnosti a recept, ale i název. Poté, co tyto změny proběhnou, se s ním budete setkávat jako s Morello’s Cursed Tome. Stane se z něj naprosto jiný předmět, který se bude stavět na jiné šampióny v jiných situacích, než tomu bylo doteď.

morelo

A konečně se dostáváme k naprosto novým předmětům. Prvním je Orb Of Shadows, který mimo AP a zdraví přidává také magickou penetraci. Tím ale nekončíme. Spellbound Orb bude dalším ještě neviděným předmětem. Opravdu se nám líbí, jak jsou nyní jednotlivé předměty různorodé a nemění se u nich jedna, nanejvýš dvě statistiky. Nesmíme ale zapomínat ani na návrat předmětu Twin Shadows, který byl odstraněn v patchi 5.22. Vrátí se jen s mírně upravenými vlastnostmi.

twin liandry spellorb

Zbytek AP předmětů dostal jen drobné úpravy. Zatímco mágové dostávají nové a nové možnosti, šampionům v džungli budou značně omezeny. Byly totiž odstraněny Tracker’s Knife, Stalker’s Blade a Skirmisher’s Sabre. Nově se do hry dostane Pathfinder’s Knife. Tato změna cílí na to, aby hráči se více zajímali o vizi. Aktivní schopností tohoto předmětu je totiž pokládání kontrolních ward. Sice můžete namítat, že podobnou vlastnost měl Tracker’s Knife, ale tam šlo o klasické wardy. Džungleři tedy už nebudou mít možnost výběru mezi smity.

knife

Stále musíme brát v potaz, že všechny změny jsou ve fázi testování, takže se ještě spousta věcí může změnit. Musíte ale uznat, že už teď to vypadá lákavě. Jen se bojím toho, aby pak někteří šampioni díky novým nebo upraveným předmětům nebyli zase až příliš silní. U Riotu totiž jeden nikdy neví, jaké budou mít nadcházející změny následky.

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.