Listopadové slevy: 25.–29. 11.

0

Listopadové úvodní slevy jsou oficiálně tu! Abychom to vzali hezky od podlahy, následující nearchivní skiny z posledních 4–6 měsíců budou od 25. listopadu 9:00 SEČ do 29. listopadu 8:59 SEČ k dispozici za sníženou cenu !

Skin Cena Zvýhodněná cena
Temná hvězda Varus 1350 975
El León Gnar 750 520
Železná inkvizitorka Kayle 750 520
Bazénový Taric 1350 975
Supergalaktický Fizz 1350 975
Supergalaktický Kindred 1350 975

 

Varus : Momentálně moc nevyužívaný. Jeho síla je v rychlosti útoků, pravděpodobně si místo v metě nezaslouží, dokud na něj kluci z Riotu kapku nesáhnou.

dark-star-varus-01

Gnar : Rozhodně použitelný šampión i ve stávající metě. Bere se téměř výhradně na TOP. Hlavně proto, že je velmi TANKy šampión, a to kombinuje s výbornou damage. Rozhodně dobrá volba pro tahání hry.

big-gnar-q

Kayle: Kapku opomíjená, nicméně výborná carry. Hlavně na MID, občas na TOP. Jejích rychlost útoků v kombinaci s ULTI je smrtelná. Mnoho hráčů ale neumí ulti používat, což je samozřejmě škoda. Nicméně si zaslouží více pozornosti.

kayle

Taric: Po reworku už se prakticky nehraje. Není tak dobrý jak býval a hlavně je daleko těžší na hraní. To nevyhovuje skoro nikomu. Měl své období v jungli, na topu, nyní se hraje jen jako support, pokud vůbec.

taric_4

Fizz: Stále supr cancer šampión. Buď ho máte rádi, nebo ho nesnášíte. Když ho máte v týmu je se skinem a pěkná lama. Když ho má protivník, je to bestie. V lategame je kapku slabší. Ale když ho umíte je prostě úžasný.

fizz_splash_9

Kindred : Velká srandovní, honit po mapě hlavy nepřátel se může jevit velmi zábavně. Což samozřejmě taky je. Již není tak využívaný jako před dvěma patchi, ale stále se s ním dá dobře tahat hry. Hlavně early game má hodně silnou.

kindred_splash_2

 

 

Ohodnoťte tento článek!