LCS ocenilo nejlepší trenéry a nováčky

0

Jako každý rok se v LCS udělují ceny za nejlepší hráče a trenéry splitu. V letošním splitu už jsme se sice dočkali ocenění top patnáctky hráčů, ale pár cen se přeci jen ještě uděluje.

Cenu za nejlepšího nováčka dostane hráč, který dosáhl nejlepších výkonů ve svém prvním LCS splitu. Tento hráč mohl odehrát maximálně tři hry v předchozích splitech. Cenu za nejlepšího trenéra dostane samozřejmě nejlepší trenér splitu ve své lize.

Evropa – UOL Xerxe, H2K Pr0lly

V evropském LCS získal titul nejlepšího nováčka Andrei “Xerxe” Dragomir. Tuto cenu nebylo lehké získat. Konkurovali mu totiž hvězdy týmu Misfits – Hans Sama a Alphari. Xerxemu se podařilo získat si nejlepší KDA ze všech hráčů z celé ligy. Ani ratio 7,9 mu ale nepomohlo mezi nejlepší patnáctku hráčů. Tak snad příště.

Na pozici kouče byl oceněn trenér H2K – Neil “Pr0lly” Hammad. S novou sestavou dokázal tým dovést ke druhému místu ve skupině B s celkovým skóre zápasů 10-3. Nakonec však nestačili na tým Fnatic, kteří je přejeli v play-off 3-0.

Severní Amerika – C9 Contractz, C9 Reapered

V Americe byli na obou pozicích oceněni členové týmu Cloud 9. Podobně jako v Evropě byl i v Americe nejlepším nováčkem vyhlášen jungler. Juan “Contractz” Garcia se k týmu Cloud 9 přidal teprve v lednu, bylo to po kvalifikaci do LCS s C9 Challenger (B-tým Cloud 9). V týmu musel nahradit hvězdného Meteose, a to se mu povedlo víc než dobře. Díky svým skvělým výkonům se stal i druhým nejlepším junglerem splitu a s KDA 3,7 vedl tabulku junglerů.

Kouč Hangyu “Reapered” Bok se k týmu Cloud 9 připojil v květnu minulého roku a pomohl týmu dostat se na světový šampionát. Týmu se dařilo hlavně v začátcích splitu, a nakonec jim jen o bod uteklo první místo.

 

LCS ocenilo nejlepší trenéry a nováčky
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů