Kdo je lepší v driblování?

0

Španělsko je pro většinu fanoušků eSportu známo jako nedávný hostitel League of Legends All-Start. Pro spoustu dalších je to ale taky obrovská fotbalová země. Cesc Fàbregas, David Silva, nebo například Iker Casillas. Všechny určitě každý fotbalový fanoušek zná. Holky znaji jen Ronalda, ale to není Španěl.

icer-casillas-1430845301 hi-res-cfc89436143ac6e58daf824ad9e2dd98_crop_north

Fotbal je ve Španělsku národní sport. Popularita, která se kolem fotbalu ve španělsku motá, je neskutečná. Popularita a taky peníze, přestupové rekordy se rok co rok předbíhají. Přece kdo by neznal Real Madrid nebo FC Barcelona, světové velkokluby, které zaměstnávají hvězdy jako Christiano Ronaldo nebo Lionel Messi.

My jsme vzali xPekeho, Rekklese, mithyho a aphromoo abychom je otestovali v žonglováním s míčm. Nožička, nožička, nožička, znáte to ne? Koukněte na video, jak jim to šlo nebo nešlo. Uvidíte, že někteří borci vás dokážou překvapit.

99bad1851961dcf1eed8d5beb2dc2f60

MartinH: Rekkles, neskutečný talent draftovaný týmem Fnatic. Vybrali si jej, když ještě neměl dostatečný věk na to, aby se stal profesionálním hráčem. No, koukám že by se mohl možná živit i jinak, než jen ťukáním do klávesnice.

Ohodnoťte tento článek!