Katastrofy týdne

0

Když jsme tu měli video s pěti TOP akcemi posledního víkendu, našlo by se video s největšími faily posledního víkendu. Že je na co koukat, se můžete přesvědčit sami.

To že chybují hráči, se dá vcelku očekávat, ale jak velké chyby nebo třeba přeřeky dokážou udělat tak zkušení komentátoři jako jsou ti, kteří nás provázejí LCS soutěží, nás dokáže pobavit a drží ve střehu, abychom nepromeškali žádnou zajímavou událost. Jsou taky jen lidi, za to jsme vděčni dvojnásob.

Když v této sezóně přibyly v lesíku kytičky, nikdo nepochyboval o tom, že to dost razantně ovlivní hru. Jakožto kterékoli jiné drobné zásahy do hry (třeba předělání mapy, nebo ubrání jednoho miniona z lesíku). Kytky dokážou léčit, prohledávat džungli a taky explodovat. Hlavně díky bouchajícím kytičkám vzniká nespočet skvělých akčních situací, ale taky chyb. Mnohdy dost zásadních. Kytičky jsou prostě fajn.

Už jste si vylili něco do klávesnice? Já minulý týden červené víno. No chudinka to nerozchodila, ještě že profíci pijí jenom vodu.

Jak to vypadá, když se v 10 zabanovaných šampionech ztratí komentátor? Vehementně tvrdí, že je Maokai stále k dispozici, i když není. Mnoho dalšího můžete vidět v tomhle videu. Příjemnou zábavu.

maxresdefault-4

Ohodnoťte tento článek!