Jungleři pro Solo Q – Patch 6.24

0

Top 6 junglerů pro patch 6.24 v podání FZ Frosta. Opět vše jasně, stručně, přehledně. Proto jeho videa miluji a pravidleně sleduji jeho youtube kanál. Pokud hrajete jungli rozhodně doporučuji. Nyní nebudu vyrušovat a podělím se ještě nějakou tu informací k videu. Nebojte jen ve zkratce.

6.místo Kha’Zix

Khazix je momentálně pro mně osobně číšlo jedna v jungli. Jeho skoky, neviditelnost a v neposlední řadě burst damage s Q je prostě úžasná a smrtelná kombinace. Jde mi to s ním rozhodně lépe než s Rengarem, který je podle mně horší. Nepřitel je exhaust a tanky champióni, jak taky jinak.

686199

5.místo Tahm Kench

Tahn je true tanky champion, Když se člověk snaží, je to nezabitelná potvora která vyžírá jungli s lehkostí pírka.

tahmkench_0

4.místo Vi

Silná díky své damage proti single champiónům. Dokáže vymazat 1v1 skoro kohokoli. Díky tomu je výborná na counter jungli. Dokáže velmi jednoduše vychytat nepřátelského champióna na nějakém bufu.

vi_by_magicnaanavi-d75379v

3.místo Hecarim

Díky svému charge útoku a velkému damage, dokáže vymaza carry champióna ještě předtím než boj začne. Je třeba na něj mít skill, aby jste neskákali sebevražedně pod nepřátelské věže. Když jej ale dostanete do ruky, mají se nepřátelé na co těšit.

hecarim_4

2.místo Graves

Šílený damage v jungli. Rychle a efektivně čistí svůj les, a díky své damage se nemusí bát nepřátelských champiónu ve svém teritoriu. Má skvělý kouřový granát, díky kterému jsou jeho ganky přímo smrtící. Je jedním z nejnebezpečnějčích junglerů vůbec.

graves_5

1.místo Ivern

Jungle champión. Dokáže velmi rychle pracovat v počáteční fázi hry. Skvělý counter prakticky na vše, bohužel nemá moc velké damage. Ale i tak je to asi nejsilnější jungler, který si nosí svou jungli s sebou.

ivern-wallpaper-03

Další dobrá možnost na pick
Amumu

Skvělé čištění jungle, skvělé ganky, team fighty a brutální late game. Staví se hlavně na AP, aby vyčistil všechno co mu stojí v cestě. Čím více tím lépe. Kapku skill shotů, ale není moc obtížný na hraní.

amumu_5

Shyvana

Po reworku ještě lepší, ještě úžasnější, prostě dokonalá. Skvělý tank s výbornou rychlostí v jungli. Díky svým přednostem a propozicím se staví na jako AD, v čele s ruined kinglem, jako první item. Vřele doporučuji pokud chcete trolit celý nepřátelský tým.

shyvana_by_leagueoflegendswallp-d83uk3q

Ohodnoťte tento článek!