Jaké nás čekají skiny?

0

Pro společnost Riot Games, tvořící hru League of Legends, je tvorba skinů klíčová a tvoří jim velkou část výdělku. V posledních letech vytvořil Riot série skinů jako Pool Party, Dark Star, Arcade, Blood Moon nebo Star Guardian.

V jednom z posledních developerských blogů se Rioter Supercakes rozmluvil o tvorbě skinů a rozhodování, jaký šampion dostane skin, nebo jaké téma skinů se vytvoří, či zvětší. Ve velké části případů jde podle jeho slov o to, jaký mají šampioni příběh. “Začínáme většinou výběrem série skinů a pak většinou přemýšlíme, pro jaké šampiony by se tato série skinů hodila. Většinou je takových šampionů více a proto některé z nich dáme na list těch, kteří se můžou, ale nemusí, objevit v budoucnosti.

Někteří šampioni se na dané téma přirozeně hodí. Ne všichni šampioni se však dají použít na každé téma skinů. Všichni hrajeme určité šampiony z nějakého důvodu a my musíme využít něčeho, co se dá použít v charakterizování jejich schopností.” Někdy však Riot vydá až moc skinů na jednoho šampiona (například Ezreal, Annie nebo Soraka) a jiní jsou odmítáni a dlouho zapomenuti (Viktor, Cassiopeia, Yorick nebo Illaoi). Pokud jste fanouškem jednoho z těchto čtyř šampionů, již nezoufejte. Nový skin totiž údajně dostanete do dvanácti měsíců.

Rioter Supercakes se také nechal slyšet, že skiny vytváří hlavně podle toho, kolik procent hráčů šampiona mainuje.

Jaké nás čekají skiny?
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas/ů