Jaké jsou nejvzácnější skiny v LoLku? Mrkněte na seznam

3

V League of Legends se vyskytuje mnoho skinů, ale které jsou ty opravdu vzácné? Nemyslíme tím vzhled nebo RP cenu, ale myslíme, kolik lidí skin vlastní na svém účtu anebo jestli se dá ještě sehnat. Prodejní ceny účtů se vzácnými skiny sahají až ke stovkám dolarů. Nemáte některý takový skvost právě vy?

King Ramus

Tento skin byl vytvořený v návaznosti na postavu Bowsera ze série Super Mario. Byl vydán hráčům uzavřené bety a nyní není k sehnání.

rammus_1

Black Alistar a Human Ryze

Oba tyto skiny byli dostupné pro zákazníky, kteří si zakoupili League of Legends kolekci. Jednalo se o papírovou krabici s hrou a dalšími bonusy (hrdinové, skiny).

alistar_1

Triumphant Ryze

Ryze má ještě jeden unikátní skin, a to Triumfálního Ryze. Tento skin dostali výherci některých turnajů, které pořádal Riot.

ryze_4

UFO Corki

Byl vydán 14. ledna 2010. Dostali ho všichni hráči, kteří měli založený účet před tímto datem. Byla to odměna za jeden milion aktivních účtů.

corki_1

Urf Warwick

Skin vydaný jako aprílový žert. Původně stál 50 tisíc RP. Byla na něj však udělena sleva 99 % a později také jen 90 %.

warwick_2

Silver Kayle

Další ze skinů dostupných pouze pro držitele originální papírové verze League of Legends. V tomto případě jde o speciální sběratelskou edici.

kayle_1

Championship Riven

Všichni návštěvníci Mistrovství světa ve druhé sezóně obdrželi od Riotu malý dárek a tím byl právě Champioínship Riven. Spekuluje se však o tom, že by skin mohl být opět k mání.

riven_4

Medieval Twitch

Dva hráči, kteří dokázali pozvat do hry 350 lidí, se mohli podílet na tvorbě nového skinu. Jejich dílo je Medieval Twitch. Získat se dá za pozvání alespoň pěti přátel do hry. Podmínkou dále je dosažení 10. úrovně na všech pozvaných účtech.

twitch_3

Judgement Kayle

Veteráni v League of Legends se mohou pyšnit tímto skinem. Byl totiž odměnou za odehrání 10 her v první sezóně.

kayle_5

Winter Games Celebration

Série oslavující olympijské hry ve Vancouveru. The Mighty Jax, Curling Veigar, Vancouver Amumu, Ice Tobbogan Corki, Whistler Village Twitch, Team Spirit Anivia, Festival Kassadin, Union Jack Fiddlesticks – to jsou skiny z této série.

fiddlesticks_2

PAX skiny

Penny Arcade Expo (známý herní festival) dalo vzniku několika výjimečným skinům. Mezi něž se řadí PAX Sivir, PAX Jax a PAX Twisted Fate. Poslední zmíněný skin má nejvyšší reálnou hodnotu. Účty s tímto skinem mají hodnotu okolo 30 tisíc Kč.

twistedfate_1

Jaké jsou nejvzácnější skiny v LoLku? Mrkněte na seznam
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 8 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.