Hunt of the Blood Moon

0
Blood Moon

Ve hře se nám objeví nový herní mód, a to především pro příznivce assassinů a teamfightů v jungli. Hrát se bude na upraveném Vyvolávačově žlebu a v blind picku si budete moci picknout jen vybrané championy. Bude dostupný od 10.2.2017-14.2.2017 a také 17.2.2017-21.2.2017

Nepůjde o klasické teamové války, kdy se carry schovávají za své tanky a jen čekají na svojí příležitost. Zde se jedná o pořádnou dávku poškození a mobility. Rychlé prsty a rychlé reakce jsou zde klíčovou vlastností. Nejen za zabití protivníků dostáváte body, ale také za usmrcení  duchů a Démon Heraldů, kteří se opakovaně objevují v obou junglích. Po dosažení 300 bodů daný team vyhrává. Pokud dosáhnete tří zabití bez smrti, tak navíc získáte unikátní buff, který vám pomůže k dalším zářezům. Během hry je však opět důležité narvat si kapsu zlaťáky a ty proměnit za předměty v obchodu. Možná přemýšlíte nad nákupem defenzivních itemů pro zastavéní proudu poškození. Na to ale hned zapomeňte. Ze hry jsou odstraněny všechny defenzivní itemy. Možná dále přemýšlíte nad schováním pod věž. Tady vás opět znovu zklamu, tier 1 věže jsou odstraněny, tier 2 věže se po 6 minutách taky zhroutí, aby se mělo pořádně kde hrát. Na pomoc poskoků se také nespolehnete v tomto módu totiž dostali  zasloužené volno.

Věříme, že tento mód bude velmi oblíben a získá si řadu příznivců. Pokud jste ovšem fanda nekončícího mlácení dvou tanků na topu, kdy jeden druhého sotva zabije, nebude to úplně váš šálek kávy. Pro všechny ostatní, kteří milují smazaní protivníka a rychlé zmizení za zdí, je to splněný sen. Užijete si mnoho zábavy ale možná i mnoho výbuchů vzteku. V souvislosti s tímto móde také vychází nové Blood Moon skinny( Diana, Jhin, Talon, Twisted Fate ). Hra se nám dále vyvíjí a my se těšíme na další novinky.

Ohodnoťte tento článek!