Hodnocená sezóna 2016 se blíží ke konci

2

Sezóna 2016 skončí v noci 7. listopadu. Někteří jsou natěšeni, někteří na poslední chvíli honí co nejlepší ligu. Proč ? Odměny za sezónu 2016 byly zveřejněny.

Klasická odměna pro všechny od Silver ligy nahoru, jsou takzvané lemy profilové grafiky. Ty se Vám objeví na vašem profilu během měsíce po skončení sezóny stejně jako zbytek odměn. K odměnám patří rámeček pro načítací obrazovku (s ukazatelem divize) příslušné barvy. Ta se odvíjí od ligy v které skončíte na konci sezóny. Nepočítá se nejvyšší dosažená úroveň, ale liga, ve které budete 7.11.2016 v noci. Proto doporučuji nepadat o úroveň níže.

Dále to bude ikona vyvolávače. Doufám že se grafici polepší. Ta za loňskou sezónu nebyla moc pěkná. A proč pro spousty hráčů bývá sezónní cíl GOLD liga? Protože právě za tuto ligu dostanete vítězný skin na předem vytipovaného champióna. Zpravidla to býval champión, který se v dané sezóně hodně brával do hry. Popřípadě ten, který danou sezónu nejvíce ovlivnil. Proto mne celkem udivila volba pro sezónu 2016. Vítězný Maokai (a Maokai, pokud ho hráč nevlastní). Dle mého názoru i dle statistik se v druhé polovině sezóny moc nebral. Na vrcholu byl ze začátku sezóny, kdy vládl džungli. Nyní jsou mnohem silnější champióni. Ale jak se říká „ Darovanému koni na zuby nekoukej.“ Věřím, že s novým skinem si Maokai užije opět nějaký ten týden slávy.

Vyzyvatelská divize, tak zvaný Challenger, má letos nově „Exkluzivní fyzické odměny vytvořené pro sezónu 2016“. Zatím nebylo upřesněno co to bude, ale určitě se to brzy dovíme.
Pokud se Vám ještě nepovedlo uhrát GOLD ligu, doporučuji si pospíšit. Sezóna nám končí 7.11.2016

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Challenger hráči mají dostat mikiny s motivy LoL a nicky. Už to bylo na jiných webech.

Comments are closed.