Graves, op damage v jungli

0

Další video guide od FZ Frosta je na vraždící legendu Gravese. Ten se během poslední sezóny dostal z AD carry na pravého junglera.

Že je o co stát se můžete přesvědčit sami. Sice potřebuje být nablízku nepříteli aby mohl rozdělovat rány, nicméně je rozděluje hodně a rád. Jeho ganky jsou skvělé díky divu, a smoke granátu. Ten dokáže skvěle zmást protívníka a během chvíle mu Graves nasází tolik ran, kolik se do nich vejde. Někdo si řekne, marksman, bude dostávat obrovský čoud od kempů a pak nebude mít HP na nic dalšího. Nenechte se ale zmýlit, díky tomu, že je ranged, dokáže si držet nepřítele od těla. A jelikož byl u bufu snížen počet golemů na jednoho místo tří, je to pro něj daleko jednodušší.

f92cd4

Jak na něj?

Díky tomu, že je papírová, jeho hlavní counter byla ještě před pár patchi Nidalle, a mám takový pocit, že minimálně v jungli je. Další problém by mohl být například Warwick a podobní protivní champióni.

Stavějte na něj hlavně AD damage, jak taky jinak u marksmana. Maxuje se u něj samozřejmě Q potom E. Z věcí, které bych postavil jako core items se nabízejí Death’s Dance, Rapid Firecannon, Phantom Dancer popřípadě The Bloodthirster. Infinity Edge se hodí taky, ale tam spíš jde o náhradu jedné z předchozích věcí.

Pokud si chcete zařádit rozhodně je Graves volba číslo jedna. Jen si dávejte pozor, není moc dobrý když má enemy tým moc tanky.

graves-classic

Ohodnoťte tento článek!