G2 eSports získává třetí evropský titul v řadě

0
Originální maskoti obou týmů
Originální maskoti obou týmů (Unicorns of Love – G2 eSports)

G2 eSports obhájili evropský titul a získali další trofej v EU LCS. Ve strhujícím finále porazili Unicorns of Love 3-1.

finals-1

I přes jasný průběh první hry to byla velmi dlouhá hra. G2 eSports udělali několik chyb, a proto se jim nedařilo hru ukončit. Po chvíli začali ale hrát velmi kontrolovaně a bylo vidět, že nechtějí nic podcenit. Unicorns naprosto selhali hlavně v early game, a G2 si tedy ve 47. minutě došli pro vedení 1:0.

finals-2

Ve druhé hře se Jednorožci pokusili o reakci na pick Camille. Vizicsacsi však s Poppy moc úspěchu nezažil a jeho tým mu ve snowballu nepomohl. V early game se tedy Unicorns nijak netrhli a v mid-game ukázali G2 eSports skvělý přehled a hraní okolo marksmana Zvena. Po sebrání barona už byli G2 v plné kontrole a ukončili hru již ve 30. minutě.

finals-3

Ve třetí hře už to očividně chtěli G2 eSports trochu uspěchat, což se jim však nepovedlo a Jednorožci to tvrdě potrestali. Výborný výkon podal hlavně jungler Xerxe a marksman Samux, kteří hráli hlavní role v jediné výhře UoL. I když se G2 v early game vcelku vedlo, v mid-game je UoL jasně přehráli v pohybu po mapě a teamfightech. Nexus G2 eSports byl zničen po devětatřiceti minutách.

finals-4

Ve čtvrté a poslední hře se G2 vrátili k totální dominanci, a to na všech linkách. Unicorns se sice několik killů ukořistit podařilo, avšak G2 vždy měli odpověď a prohlubovali svou goldovou výhodu.

Skvělý play předvedl hlavně toplaner Expect, který získal i cenu za nejlepšího hráče série. Naprosto zničil Vizicsacsiho na topu a spolu s ním i šanci jednorožců na výhru evropského titulu. G2 zakončili zápas v 37. minutě a zaslouženě zvedli nad hlavu pohár evropských šampionů.

g2-warming-up
Vítězná sestava G2 eSports
Nejlepší momenty zápasu:

G2 eSports získává třetí evropský titul v řadě
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů