Freeze jako Draven

2

Freeze přemístil do Ameriky, to asi víte všichni. Že se v prosinci připojil k novému draven_rendertýmu Tempo Storm jsme psali.

Ovšem že je ale taky výborný učitel jazyků, to možná nevíte. Můžete se o tom přesvědčit ve videu, které je hlavní částí tohoto článku. Draven a Freeze je prostě skvělá kombinace a ač se to nemusí úplně zdát, dokáže ho ovládat prakticky dokonale. Pište si, že to není sranda držet ve vzduchu dvě obrovské zbraně, ostré jako břitva. On s nimi dokonce žongluje. No není to paráda?

Sám má sto chutí si Dravena zahrát, ale bohužel tuším, že by mi to takhle nešlo. Když to člověk opravdu umí, je to paráda. Draven má damage, má rychlost, má lehký postrčení. Nakonec, jeho skill shot ulti dokáže zvednout ze židlí obrovské množství fanoušků.

draven_1

Princip Dravena je jednoduchý, musíte nahodit sekery do vzduchu, trefovat nepřátele a znovu je chytat. Znovu a znovu. Když se vám povede nějakého nepřítele skolit, je pro vás připravena sladká odměna. Že je to lehoučké? Nenechte se zmýlit, protivníci taky vidí, kam vaše sekera spadne, proto je dost lehce předvídatelné, kam se Draven pohne.

maxresdefsault

Freeze jako Draven
Ohodnoťte tento článek!
1.5 (30%) 2 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.