Fanoušek namaloval Super Galaxy Shyvanu Xbox ovladačem. Za dvacet hodin.

  0

  Už jste někdy nějakou postavu milovali tak moc, že jste ji měli nutkání nakreslit? Většina z vás asi ne, někteří možná ano. Tenhle chlapík s nickem Based_Zoroark však fan art posunul na úplně jiný level. Tento „redditor“ chtěl dokázat svou lásku k Shyvaně, a proto jí vytvořil její vlastní Super Galaxy skin. Fanouškovských skinů už jsme pár viděli, ale Based Zoroark nakreslil ten svůj pouze pomocí Xbox ovladače v editační části hry Forza Horizont 3.

  img_0002

  Trpělivému umělci to zabralo okolo dvaceti hodin a namaloval okolo 1 900 vrstev. Podle svých slov chtěl, aby to zkrátka bylo perfektní. Super Galaxy Shyvana však není jediné dílo, kterým se může chlubit. Xboxový umělec už má za sebou i vytvoření auta, založeného na Eternum Rek’Sai skinu. Posuďte sami, jak se mu dílo povedlo.

  img_0004

  Pokud byste rádi viděli i jiná díla od Based Zoroarka, neváhejte se podívat na jeho YouTube kanál, na kterém uvidíte všechny jeho výtvory. Na Redditu sám autor řekl, že i když je většina jeho videí už staršího typu, plánuje vytvářet další.

  Ohodnoťte tento článek!