eSport: Faker zůstává v Koreji za 2.5M$

5

Lisa Doan, redaktorka theScore esports, odchytla na All-Star Fakera, midlinera SKT1, aby se ho poptala na nové členy v teamu SK Telecom1. Lee “Faker” Sang-hyeok jako profík oba nové členy pochválil a řekl, že se těší na další sezónu s nimi. Do toho, koho team najme, nemůže moc mluvit a vlastně ani nechce, ale je spokojený a příjemně překvapený koho přivedli do SKT1.

Potom se ho zeptala na jednu fámu. Jelikož se proslýchalo, že jeho nový kontrakt u SKT1 se vyšplhal na astronomických 2.5M$. On sice odpověděl kapku šalamounsky, že hlavní bylo zůstat doma v Koreji, nicméně výši kontraktu nepopřel.

No, paní učitelka říkala, že nemám na počítači pařit ty hry a mám se lépe učit. Nejsem si jist jestli měla 1400-plasdidfnxlcspravdu. Ano, jsou to astronomické peníze, nicméně není vidět to, co je předchází. Nejdříve dřina být v něčem dobrý, nejlepší, někam se dostat. A potom se tam udržet. Neříkám, že mne ta částka nepřekvapila. Čekal jsem hodně, ale tohle je “hustý”, ale my mu to přejeme. Hlavně ať nás dál babí svou skvělou hrou.

Je jasné, že profesionální gaming je náročný hlavně na psychiku, každý to řeší po svém. Někteří hráči si dají pauzu, jako to třeba udělal Doublelift. Ten se věnoval rok hlavně streamu, a teď se vrátil zpět do Team Solo Mid. Jestli to bude fungovat se uvidí.

Když si kapku připomeneme Fakra, jeho hlavní champióni jsou Leblanca, Zed, Ahri a taky úžasný Viktor. Dokáže s nimi neskutečné věci a to je právě to co z něj dělá tak obrovskou hvězdu.

Ohodnoťte tento článek!

5 KOMENTÁŘŮ

  1. ,,že se kouká hlavně dopředu na další sezónu”? Jako ,,looking forward”? To ale znamená těšit se na něco…

Comments are closed.