eSport:Pobelter podepsal Immortalům

0

Eugene “Pobelter” Park podepsal dvouletý kontrakt s Immortals, a bude jediný člen týmu, který působil v týmu v sezóně 2016 a zůstane i v roce 2017. Smlouva byla podepsána v úterý.

immortalsfeat

“Chtěli jsme dostat Pobeltera opět do týmu League of Legends Immortals na další dva roky,” Touto
větou začal na tiskovce CEO Noah Whinston z týmu Immortals. “V roce 2016 byl Eugene základním kamenem našeho týmu a stál za většinou našich úspěchů. Proto jej stále potřebujeme.“

pobelter-cameroncarsonPobelter podepsal s Immortals v prosinci 2015, potom co odešel z týmu Counter Logic Gaming. Immortals skončili na prvním místě v základní části jarní sezóny a na druhém místě v letní části, ale nedokázali své umění zužitkovat do post sezónních událostí. Immortals skončili na třetím místě v jarní i letní play-off části, potom skončili druzí na regionálním finále severní Ameriky, bohužel postrádali dostat šanci na LCS Finals.

Ostatní členové Immortals

Pobelter je jediný člen týmu, který dostal novou smlouvu i do další sezóny. Top laner Heo “Huni” Seung-hoon podepsal týmu SK Telecom T1, support Adrian “Adrian” Ma se upsal Phoenix1, jungler Kim “Reignover” Yeu-jin se rozhodl přestoupit do Team Liquid, and AD carry Jason “WildTurtle” Tran oznámil že od Immortals odchází. Takže si bude hledat nové angažmá, doufám že bez smlouvy nebude dlouho. Dle mého je vcelku schopný jako AD carry.

“Minulý rok byl mým nejlepším rokem jako profesionální hráč v LCS.” Začal Pobelter na tiskové konferenci. “Proto jsem se rozhodl prodloužit si své působení v Immortals. Řekl jsem si proč s Immortals nezažít další skvělé chvíle?”

maxresdefault

Pobelter skončil v summer split s 4.91 KDA, druhé největší skóre KDA v severní Americe mezi mid linery. Měl taky největší počet asistencí a nejvíce killů mezi všema mid linerama v severní Americe.
Ani se nedivím, že si jej vedení Immortalů pojistilo na další dvě sezóny. Určitě bude zajímavé sledovat jaký tým se kolem něj zformuje.

06890e23120f2157b264acf14760ae02

Ohodnoťte tento článek!