eSport: Team Snake

0

Snake eSport Team uzavřel soupisku pro rok 2017. Pro LPL jarní sezónu budou mít na postu AD carry Wan “Mint” Kuna a jako supporta Cai “Mo” Boa, podle zdroje z Yahoo Esports Kelseyho Mosery , který poskytl překlad této zprávy do angličtiny.

S odvoláním na Yahoo Esports, Mint a Mo předtím trénovali s týmem Snake a byli přizvání do týmu, zatímco mid laner Lu “BAKA” Fan a nahrazený support Kwak “Ella” Nahoon, byli propuštěni z týmu.

nbbpepm

Současný TOP liner Snake Li “Flandre” Xuanjun, džungler Zheng “ZZR” Zhanran, džungler Lê “SofM” Quang Duy, mid laner Park “TANK” Danwon a AD carry Yang “kRYST4L” Fan zůstali jakožto hlavní pilíře nového týmu Snake. Celá tato sestava má obrovské ambice, uvidíme jak se jim bude dařit.

Ostře sledované novinky o přestupech eSportu nastínily, že se k týmu přidají AD carry Oh “Ohq” Gyu-min 12.prosince, a taky bývaly midař týmu Invictus Gaming Liu “Zzitai” Zhihao 15. prosince. Když 17. prosince support Snaků Xia “JieZou” Heng oznámil konec kariéry ze zdravotních důvodů.
Team Snake se kvalifikovali do letního playoff 2016, kde skončili bohužel na pátém až šestém místě, ale s tímto úspěchem vydělali dostatek Championship bodů, aby se dostali do kvalifikace Čínského Regionalního Finále. Tam porazili team Vici Gaming 3-2 v prvním kole, ale po velkém boji prohráli 3-2 s týmem WE v kole druhém, tam taky bohužel skončila jejich cesta na World Championship 2016.

snake

Zde je soupiska Teamu Snake pro jarní sezónu 2017 LPL:

Li “Flandre” Xuanjun (top)
Lê “SofM” Quang Duy (jungler)
Zheng “ZZR” Zhanran (jungler)
Liu “Zzitai” Zhihao (mid)
Park “TANK” Danwon (mid)
Yang “kRYST4L” Fan (ADC)
Oh “Ohq” Gyumin (ADC)
Wan “Mint” Kun (ADC)
Cai “Mo” Bo (support)

 

Ohodnoťte tento článek!