eSport: týden 1. den 3. NA LCS

0

Máme za sebou 3 dny severoamerické LCS 2017. Pokud jste nesledovali přímé přenosy, přináším vám zde sestřihy toho nejlepšího. Opravdu je na co se koukat. Jak uspěli nováčci? Nezklamali favorité? Přesvědčte se sami. 

Team Liquid vs Fly Quest

Fly pickli jako ADC carry Varuse, proti nim byl za Team Liquid na pozici supporta Matt a vybral si na svou pozici Miss Fortune, jak tohle dopadlo se můžete podívat v následujícím sestřihu. V druhé hře to byl zase Corci Support proti Ezrealovi jako ADC … profi týmy zase nasazují brouka do hlavy amatérům.

Team Envy vs Counter Logic Gaming

V první hře se opět předvedla Miss Fortune jako support proti Varusovi, jestli to dopadlo jinak než předtím nepovím. Druhý zajímavý pick byl Corci, takže dvě ADC v jednom týmu. První hra byla opravdu velký nervák a hodně vyrovnaná. V druhé hře se do mety vrátil Jayce a pozor, proti němu se ukázala Katarina! No, co myslíte, jak tohle dopadne? Rozhodně tenhle nervák doporučuji. Komentátorům málem praskla žilka.

Team SoloMid vs Immortals

Konečně oblíbení TSM proti Immortalům. První zápas opět Varus a Asha. Kam zmizel Jhin? V druhé hře, old school picky – Poppy, Ryze, Lee Sin a jeho škola smitování barona. Ale hru nakonec rozhodne jiný old school šampion.

Team Dignitas vs Cloud 9

První hru na TOPu Shen proti Maokaiovi. V džungli Lee Sin proti Kha Zixovi. Na to, že to bylo 7 vs 2 na killy, na kredity hra byla hrozně vyrovnaná. Druhá hra mne velmi potěšila. Vrátil se Twisted Fade, který se postavil Azirovi. Zajímavý souboj. Jinak můžu říci, že nejvíce pickování šampióni, byli Asha a Varus …

 

 

Ohodnoťte tento článek!