eSport: Top 10 hráčů sezóny 2016

0

Ahoj vyvolávači,

na eSportu jsem našel video, které ukázalo žebříček TOP hráčů sezóny 2016. Vcelku mne ta myšlenka zaujala, tak jsem se rozhodl tipnout si, proč asi tihle hráči. Řekl bych, že nejde ani tak o oblíbenost, jakožto o skill, který dokázali předvést v jistých momentech minulé sezóny. Podívejme se na ně, jeden po druhém.

lol_lcs_world_championship_2013

10. místo

Maple – Celým jménem Huang “Maple” Yi-Tang, mid liner týmu Flash Wolfes. Flash Wolves měli opravdu skvělou sezónu 2016, vyhráli jejich první dva LMS tituly v LMS jarním play-off a LMS letním playoffs a skončili na 3. – 4. místě v prostřední části sezóny. Maple jim byl neuvěřitelnou oporou.

9. místo

Clearlove – Celým jménem Ming “Clearlove” Kai, působí v Edward Gaming jako jungler. Známý se svým Rammusem a Malphitem. Měnil nicky jako ponožky, nejdříve byl Promise, potom “Clearlove”, pak “Troll”, následně “Mann”, a nyní zpátky “Clearlove”. Asi problémy s identitou nebo co.

8. místo

Bjergsen – Celým jménem Søren “Bjergsen” Bjerg, v roce 2016 působil jako mid liner Team Solo Mid. Po skvělé sezóně za Team Solo Mid, se na konci roku ukázal ještě na All-Star Barcelona 2016 v barvách Team Fire.

7. místo

PraY – Kim “PraY” Jong-in je AD Carry v týmu Longzhu Gaming. A momentálně asi TOP ADC na světě. Vzhledem k tomu, že je považován za nejlepší ADC v Koreji, není se o čem vůbec bavit. Přivádí fanoušky k šílenství. Jeho top šampión je Caitlyn s KDA 5.75.

6. místo

Peanut – Jungler světových šampiónů Yoon “Peanut” Wang-ho působící v ROX Tigers celou sezónu 2016. Úžasný Lee Sin a nesmrtelná Elise, to jsou jeho hlavní přednosti. Po sezóně přestoupil do SK Telecom 1.

5. místo

Score – Další hráč Jižní Koree, Go “Score” Dong-bin momentálně jungler v KT Rolster. Jeho předchozí role byla AD Carry, nyní terorizuje nepřátelskou džungli s Kindred nebo Elise. V Koreji se drží neustále v Challenger lize.

4. místo

Deft – Celým jménem Kim “Deft” Hyuk-kyu, působí jako ADCarry v týmu KT Rolster. V roce 2016 působil v týmu EDward Gaming kde byl od listopadu 2014. V listopadu 2016 přestoupil do KT Rolster. V minulé sezóně byl jeho nejúspěšnější Jhin, jinak byl vidět jako Lucian, nebo Ezreal.

6

3. místo

Bang – Nick mluví za vše, ADCarry v týmu šampiónu z SK Telecom 1. Celým jménem Bae “Bang” Jun-sik. Jeho Jhin je legendární, sedm výher jedna prohra. KDA 9.6 to není třeba komentovat. Jeho Ezreal měl KDA 6.5, a skóre s Kalistou v LCK Jaro, 16 0 … prostě sranda …

2. místo

Smeb – Do listopadu 2016 působil Song “Smeb” Kyung-ho v týmu ROX Tigers. Pak přestoupil do KT Rolster. Jeho primární pozice je TOP linka. A že ji umí dokonale, nám ukázal několikrát v kůži Rumbla nebo Ekka.

1. místo

Faker – Zlatou bednu má již očekávaně Lee “Faker” Sang-hyeok, Mid liner týmu SK Telecom T1. Faker je dovedl k zisku titulu v roce 2016 a to se počítá. Severní Amerika, Západní Evropa, Korea, všechny tyhle ligy mu říkají pane. A své hlavní accounty má v Challenger divizi, ve všech těchto ligách. V SKT1 je od prosince 2014, a je právem nejlépe placeným hráčem League of Legends.

cer_9zvweaayl_7

 

Ohodnoťte tento článek!