eSport: Speciální regionální picky

0

Máme zde další video z eSport prostředí. Tentokráte je to série “Picks to Watch!” (picky které musíte vidět) V této sérii se proletíme napříč všemi regiony a koukneme se na překvapivé a účinné picky, které ovlivnily soutěžní zápasy!

Ve videu jde vidět taky vybavení, které je doporučeno na dané šampiony kupovat. Samozřejmě se tím řídit nemusíte, jelikož né vždy máte proti sobě stejnou sestavu. Bavte se a sbírejte tipy na vaše SoloQ.

LCK mají velmi kontroverzního Singeda .. bleeee. Mohli jste ho vidět v podání SKT1 v Penta relaci.

LPL se pochlubili Trundlem. Ten je výborný jak na TOP lince tak jako support. Na obou pozicích jsme jej mohli vidět minulý závodní víkend.

EULCS si zase oblíbilo Ivern, nemilosdný obrněný jungler se sazenicemi kouzelné trávy, která vyrostě během pár vteřin. Sekačky budou mít žně.

NALCS, ti musí být prostě něco extra. Jejich borec je Twisted Fate, opravdu skvělá volba. Když se umí, jde to s ním samo.

Bonus navíc – trailer na Krvavý měsíc

Do obchodu příchází opět krvavý měsic, výběr šampiónů a jejich skinů je velmi pestrý. Hlavně skiny jsou brutálně vymazlené. Když se na video podíváte určitě neuděláte chybu. Možná si pak nějakého krváka nakonec koupíte. Více informací o krvavém měsíci naleznete na strálkách League of Legends.

Ohodnoťte tento článek!