eSport: Origen míchá se soupiskou

0

Ještě včera vyletěly zprávy, že se xPeke ve svém týmu Origen vrátí zpět na mid line. Dnes tomu ale odvzvonilo a je vše úplně jinak. xPeke zveřejnil video ohledně nové sestavy týmu.

Po velice náročné sezóně 2016, Origen tým zveřejnil soupisku pro následující ročník 2017. Na soupisce jsou Max “Satorius” Günther, Erik “Tabzz” van Helvert, Kim “Wisdom” Tae-wan, Aleksi “Hiiva” Kaikkonen a korejský nováček, You “NaeHyun” NaeHyun jako týmový MID liner.
V předchozí zprávě zveřejnil majitel týmu Enrique “xPeke” Martinez že bude začínat ve svém týmu na midu. Následně ve videu vyvrátil tuhle zprávu a oznámil, že v pozici na midu bude hrát jiný hráč.

“Chtěli jsme angažovat xPekeho, nebyl ale bohužel k dispozici,” vtipkoval 24letý Španěl.

xPeke začínal v týmu na midu v roce 2015 když byl Qrigen založen, dovedl je do semifinále mistrovství světa 2015. Když odstoupil ze startovní listiny na jaře v roce 2016, vrátil se pak k týmu v létě jako hlavní AD Carry potom co z týmu odešel Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou.

NaeHyun se předtím dělil o Mid s Ko “Raphael” Jae-hyun když hrál v týmu KungFu v roce 2016 LSPL letní sezóny. Nicméně tým bohužel sestoupil z League of Legends po smutném recordu 2-24.

slide-image-4

Nové ADC Origenu , Tabzz, nevíce času strávil v týmu Millenium v roce 2016 EU Challenger Series letní sezóny, potom co jeho kontrakt vypršel, odešel z týmu v srpnu. Tabzz dosáhl na 4.0 KDA během sezóny a byl u 67.4 procent killů svého týmu.

Jungler Wisdom předtím hrál za KOO Tigers, připojil se k nim v květnu 2015 jako náhradník, potom s týmem odehrál většinu utkání v Champions Summer 2015, předtím, než se přesunul do Evropy, aby se připojil k týmu Giants Gaming. Nakonec stejně opustil tým, potom co skončil na desátém místě v 2016 EU LCS jarní sezóně se skóre 3-15. Potom se připojil k týmu Misfits v EU Challenger Series, aby jim pomohl kvalifikovat se na LCS EU 2017 Jarní část.

Wisdom se připojil společně s týmovým spoluhráčem z Misfits, Hiiva, který byl zároveň support u Renegades: Banditos, Team Forge a nakonec u týmu Millenium. Pro uzavření soupisky zbývá Epsilon eSports top liner Satorius.

“Budeme na tom makat tvrdě,” sliboval xPeke v jeho video prohlášení. “Bude to určitě nějakou dobu trvat, nicméně doufám, že nikdo z nás nebude zklamaný.“

tumblr_static_tumblr_static_3yma6jz677s4kosk0o0o840s8_640

 

Ohodnoťte tento článek!