eSport: NA LCS, Týden 4 den 2

0

Máme zde čtvrtý víkend NA LCS Spring split a já vám opět přínáším sestřihy z několika zápasů. Konkrétně z druhého dne. Přejí příjemnou zábavu.

Counter Logic Gaming vs Echo Fox

Na straně Echo Fox se objevil Nautilus a Tahm Kench, dvě odolné bestie. Zatímco začátek hry ovládal tým CLG obrovská tlama Tahma dokázala několikrtát schovat spolubojovníky a zabránit tím jejich smrti, díky tomu se první hru povedlo vyhrát týmu Fox. Opravdu to ale občas tak nevypadalo. V druhé hře si vzali Foxky na top Singeda po vzoru korejských STK1. Korejci ví jak vyhrávat hry …

Phoenix 1 vs FlyQuest

Zyra na straně Phoenix 1 a Karma na straně FlyQuest. Souboj agresivních supportů byl velice napínavý. Nicméně si myslím, že v blízkém patchi sáhle Riot na Q od Varuse. Spousta muziky za málo peněz. V druhé bitvě oprášil tým FlyQuest Nidalle, a okončili tuhle sérii v nejkratší možné době.

Team Liquid vs Immortals

Immortals oprášili Threshe a rozsekali Team Liquid v první bitvě. V druhé bitvě se jako ADCarry objevila Miss Fortune, po dlouhé době v roli ADC nikoli Supporta a to se ukázalo jako výborný krok, který tuto sérii ukončil.

Team Solomid vs Team Envy

Slečno, kdo je to ten dlouhonohý elegán, aha to je Ivern. To jek kdyby jste chtěli vědět kdo ovládl první kolo. A toto je kdo ? Jhin? Aha to je ten co otočil celou hru a vyřešil rozepři mezi TSM a TE.

Ohodnoťte tento článek!