eSport: Immortals berou nováčka

0

Immortals podepsali s nováčkem AD carry Cody Sunem dvouletý kontrakt, tak zněla oficiální zpráva tenhle čtvrtek.

“Rozumím tomu, že jsem nováček a že to bude mé první účinkování v LCS, doufám ale, že moje cesta skrz LCS bude hodně zajímavá a zábavná,” řekl Sun na tiskové konferenci.

Sun, dříve známy jako Massacre, hrál v Dream Teamu roku 2016 NA Challenger sérii. Když byl v teamu, umístil se na pátém místě NACS jarní sezóny a 3-4 místě v letním play-off.

“Hlavním cílem našeho teamu je pomáhat mladým amatérským hráčům dostat se na profesionální kariéru, do profesionálního týmu” řekl Noah Whinston, CEO Imortalů, na tiskové konferenci. “Koukáme dopředu, a od spolupráce s Codym si příští dva roky hodně slibujeme. LCS se bude mít na co těšit, předpokládáme, že vše bude fungovat skvěle. Jsme hodně silní.”

Immortalové provedli opravdu hodně změn v sestavě týmu během posledních týdnů. Team opětovně podepsal pouze Mid lanera Eugene “Pobelter” Parka po ztrátě zbytku týmu ze sezóny 2016. Zároveň podepsali junglera z Teamu Liquid Joshua “Dardoch” Hartnetta. Ten se jim upsal na tři roky, tým musí ještě oznámit, kdo bude jejich hlavní TOPař a Support. Rozhodně to bude zajímavé sledovat. Jejich listina se plní zajímavými jmény.

669d353d0a20ed158d6dd0fe644ab7c9

Ohodnoťte tento článek!