eSport: Fnatic 2017

0

Populární League of Legends team Fnatic, oznámili svou finální sestavu pro sezónu 2017. Koukněte na jeden z nejúspěšnějších týmů historie League of Legends a zhodnoťte jejich nový tým. Dokážou v příštím roce zahýbat LCS scénou?

a5f5f04ff21d389f7b5a583142a283f0

Na začátku tohoto týdne, Fnatic oznámili sestavu pro rok 2017 League of Legends . To zahýbalo nejen komunitou LoL, ale taky konkurenčními týmy, které se nyní třesou nad tím, co Fnatic předvedou v příští sezóně. Jsou a byli vždy hodně silní, ale né vždy vše fungovalo tak jak má.

Éra xPeke je dávno pryč

Zde je sestava přímo z rukou generálního managera Finlay “Quaye” Stewarte. Tato sestava čeká nyní na oficiální schválení od Riotu:

  • Top: Paul “sOAZ” Boyerfnatic_wallpaper_by_talesgraphic-d6xgwgo
  • Jungle: Maurice “Amazing” Stückenschneider
  • Mid: Rasmus “Caps” Winther
  • Marksman: Martin “Rekkles” Larsson
  • Support: Jesse “Jesiz” Le
  • Trenér: Nicholas “NicoThePico” Korsgaard

Gigantickou novinkou byl návrat topaře sOAZe do Fnatic týmu, jelikož byl jejich top linerem několik sezón zpět. Jeho styl hry, tlačil celý tým kupředu, za vysněnými metami v LCS. Já osobně jsem ho neměl rád stejně jako jejich tehdejšího junglera Cyanide. Podle mne dva nejslabší články týmu tehdejší doby.

maxresdefault

Přivést sOAZe zpět do týmu by mohlo opět rozhýbat vody kolem Fnatic. Ti budou nejspíše opět dominovat v Evropské League of Legends scéně. Není vůbec žádné tajemství, že když přišli Fnatic na scénu, dokázali překvapit jak nepřítele, tak i publikum. A jsou rozhodně jedním z největších taháků LCS. Se sOAZem se jejich kredit dle mého rozhodně zvedne. Jen uvidíme, kam tato spolupráce povede.
Každopádně, když to shrneme, bude velice zajímavé sledovat kam tato výměna povede a jak se bude týmu dařit v LCS. Fnatic byli vždy velice úspěšní a měli obrovskou fanouškovskou základnu, nějaký ten krok zpět jim může pomoci. Stejně bude záležet hlavně na tom, jak rychle se sehrají a co předvedou v první části nové sezóny. Nechme se překvapit.

GO! Fnatic!

Ohodnoťte tento článek!