Elise: Legenda z džungle

0

Před několika lety byl malý pavouček králem džungle. Ke konci minulé sezóny se tento pavouček, známý jako Elise, dostal opět na výsluní. Vzala si sebou svůj vítězný skin a naskočila opět do riftu jako velká zlá tarantule. 

FZ Frost a jeho další návod, tentokrát na drsnou Elise. Potahat to za ní se může zdát daleko těžší, než to ve skutečnosti je. Její vlastnosti jsou důležité skillshoty. Takzvaně se musíte trefit. Hlavně stun je potřeba třefit, jinak je její přepadení linky poloviční.

elise_3 elise_2

Jako džungle vybavení doporučuji postavit Enchantment: Runic Echoes, potom Rylai’s Crystal Scepter, Abyssal Scepter. Nakonec je fajn postavit Zhonya’s Hourglass, aby jste své přepadení carry champiónů přežili. Elise dokáže během pár vteřin vymazat Carry šampióna z mapy. Většinou pro to musí trefit stun, aby nepřítel nemohl utéct.

5bc09b402c2

Jak Elise hrát v džungli, k tomu vám poslouží video. Kudyma, kam a kdy – to je to hlavní. Načasování a vše bude super. Je dobré si Elise nacvičit, protože pokud ji neumíte, vaše nafeedění za začátku bude na konci hry k ničemu.

elise_1

Přeji příjemné pokoukání a skvělou zábavu. Tak co už máte oba dva placementy odehrané? Já zdaleka ne. Místo placementů se rozčiluji s rodinou před vánočními svátky. Takže místo otázky už máte placementy, by byla na místě otázka – už máte dárky?

6a951bfcb

 

Ohodnoťte tento článek!